Mercedes-Benz

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.

Prodejní a servisní centrum v Praze 4-Chodově a v Praze 5-Stodůlkách 

Vážení příznivci značek Mercedes-Benz, smart,

vítáme vás na stránkách Mercedes-Benz PRAHA s.r.o., největšího autorizovaného prodejce osobních, dodávkových  automobilů Mercedes-Benz a vozů značky smart v České republice. Naše společnost působí na českém trhu již od roku 1995 a prodejní a servisní centra v Praze na Chodově a ve Stodůlkách dnes nabízejí zákazníkům prvotřídní služby spojené s nákupem vozidel, jejich servisem i financováním. Prostřednictvím značky CharterWay vám dokážeme zajistit krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozidel, v pobočkách Car&VanStore si vyberete ze široké nabídky použitých vozidel.

V Praze na Chodově můžete navštívit největší autorizované AMG Performance Center v ČR, které svým designem i službami uspokojí klienty i fanoušky značky Mercedes-AMG. Dále u nás naleznete Fleetové centrum, kde vás specializovaný fleet manager může seznámit s podmínkami nákupu vozů pro váš firemní vozový park. V neposlední řadě doporučuji příznivcům vozů kategorie SUV návštěvu terénního polygonu ve Stodůlkách, kde je možné vyzkoušet tyto vozy v praxi. Náš profesionální tým se vám bude věnovat s veškerou péčí a nasazením.

V prostorách našich center však rádi přivítáme nejen naše zákazníky, ale i širokou veřejnost. Zastavte se v Mercedes-Benz Fórum Café na dobrou kávu a domácí dezerty, restauraci můžete poobědvat, nebo naplánovat obchodní jednání. Multifunkční showroom na Chodově se několikrát ročně promění na společenský sál, kde se pořádají kulturní představení, módní přehlídky, nebo sportovní akce. Každoročně zde hostíme také jeden z koncertů mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro.

Těšíme se na shledanou s vámi ve Stodůlkách či na Chodově.