Mercedes-Benz

BDC Specialist in Sales

Koho hledáme?

´BDC Specialist in Sales´ bude zodpovědný za nastavování prodejních procesů. Denně bude komunikovat s prodejním oddělením za účelem dosahování požadovaných prodejních výsledků. Bude mít na starosti komunikaci s potenciálními zákazníky a to způsobem, který povede k uzavření prodeje. Taktéž bude pečovat o dlouhodobé vztahy se zákazníky Mercedes Benz PRAHA.

Náplň práce:

- Implementace prodejního procesu a zodpovědnost za jeho dodržování

- Spolupráce s prodejním týmem

- Správa LMS databáze

- Reporting prodejního procesu

- Poskytování zpětné vazby prodejnímu týmu ohledně dodržování prodejního procesu a podpora při jeho dodržování

- Školení nových členů prodejního týmu v LMS procesu

- Monitorování prodejního procesu

- Zodpovědnost za budování dlouhodobých vztahů s klienty

- Uzavírání prodejů

- Řešení stížností zákazníků

- Udržování CRM databáze

Požadavky a kvalifikace:

- Zkušenosti a „know-how“ s prodejním procesem v Retailu min. 5 let výhodou

- Zkušenosti v prodeji s prokazatelnými nadprůměrnými výsledky

- Dovednost uzavřít prodej - mít „tah na branku“

- Zkušenosti s vedením menšího týmu

- Zkušenosti v zákaznickém servisu

- IT dovednosti - MS Office

- Znalost anglického jazyka slovem i písmem

- Řidičské oprávnění třídy B

Nabízíme:

- Zázemí silné nadnárodní společnosti

- Příjemné moderní pracovní prostředí

- Řadu zaměstnaneckých benefitů

- Dobré platové podmínky

Informace o pozici:

Místo pracoviště - Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu - Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu - Pracovní smlouva

Benefity - Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky - Angličtina (středně pokročilá)