Autoklempíř

Náplň práce

- Provádění oprav na vozidlech zákazníků

Požadujeme

- Vyučen v oboru autoklempíř

- Praxi v oboru

- Řidičský průkaz B případně C

- Samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost

Nabízíme

- Moderně vybavené pracoviště

- Přátelský kolektiv

- Zaměstnanecký leasing

- Slevy na práce v servisu, náhradní díly a doplňky

- 5 týdnů dovolené

- Sick days

- Jazykové kurzy

- Příspěvek na ubytování (dojezdová vzdálenost nad 50 km – na schválenou ubytovnu)

- Příspěvek na stravování

- Slevy třetích stran

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

- Proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

- Zaměstnanecké peněžní dary (narození dítěte, 50. a 60. narozeniny, výročí u firmy, odchod do důchodu)

- Rozšířené lékařské prohlídky

- Zaměstnanecká půjčka

Informace o pozici

Místo pracoviště: Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky: Němčina (základní)

Kontakt

Pokud Vás nabídka zaujala kontaktujte nás na telefonním čísle

+420 604 24 24 24