Mercedes-Benz

Technická podpora servisu a prodeje náhradních dílů

Náplň práce

- Podpora vyhledávání náhradních dílů pro servis, prodej náhradních dílů a vozidel

- Řešení technicky složitých situací v rámci servisu, prodeje dílů a vozidel

- Vyhledávání v technické dokumentaci a výkresech, zasílání technických dotazů

- Komunikace s kolegy v rámci servisu, prodeje ND, prodej vozidel a technického oddělení importéra

- Vyhledávání a příprava dodatečných domontáží dílů a příslušenství

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání technického zaměření s maturitou

- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

- Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost

- Znalost autoopravárenství podmínkou

- Základní znalost Aj, Nj výhodou

Nabízíme

- Závodní stravování

- 5 týdnů dovolené

- 3 dny sick days (zdravotní volno)

- Zaměstnanecký leasing

Informace o pozici

Místo pracoviště: Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (základní), Němčina (základní)