Asistent/ka příjmu oprav / pokladní

Rádi bychom do našeho týmu přivítali pečlivého člověka, který rád komunikuje se zákazníky a baví ho administrativní úkoly.

Náplň práce:

- přijímání návštěv a zákazníků

- Přijímání a přepojování telefonních hovorů, vyřizování vzkazů

- Další úkoly administrativního rázu

- Příjem, zpracování a distribuce pošty, odesílání pošty

- Správa vozového parku, příprava zápůjčních smluv

- Udržování chodu recepce /informací

- Práce na počítači

- Přijímání plateb a fakturace

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou

- Znalost AJ nebo NJ

- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

- Spolehlivost a zodpovědnost

- Příjemné a profesionální vystupování, komunikativnost

- Pozitivní přístup k zákazníkům a zaměstnancům

- Smysl pro týmovou spolupráci

- Odolnost vůči stresu a ochota pracovat na směnný provoz

- Zkušenosti na pozici pokladní výhodou

Nabízíme:

- Práci v přátelském kolektivu

- Zázemí silné a stabilní firmy

- Dobré platové ohodnocení

- Moderně vybavené pracoviště

- 5 týdnů dovolené

- Sick days

- Slevy na práce v servisu, náhradní díly a doplňky

- Zaměstnanecký leasing

- Jazykové kurzy

- Příspěvek na stravování

- Příspěvek na penzijní a životní pojištění

- Proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

- Zaměstnanecké peněžní dary (narození dítěte, 50. a 60. narozeniny, výročí u firmy, odchod do důchodu)

- Rozšířené lékařské prohlídky

- Zaměstnanecká půjčka

Další informace o pozici:

Místo pracoviště - Praha-Chodov

Typ pracovního vztahu - Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu - Pracovní smlouva

Požadované jazyky - Němčina (základní), angličtina (mírně pokročilá)

Možný nástup - ihned