Mercedes-Benz

Užitečné informace

Intranet Mercedes-Benz PRAHA (MBPR)

Na webovém intranetu MBPR (http://portal-mbpr.cz163.corpintra.net/Pages/Portal.aspx) najdete mnoho důležitých informací o společnosti, organizačních strukturách, interních směrnicích, kontaktech, ale i jídelní lístek naší kantýny. Z tohoto intranetu se také dostanete na Portal Daimler AG, kde naleznete informace o koncernu, produktech, novinkách a mnoho jiného.

Jak vygenerovat přístupové heslo Vám zodpoví kolegové z IT oddělení na lince 113.

Telefonní seznam 

Kontakty najdete na intranetu pod záložkou Who is Who.

Informace o produktech

O nabízených novinkách Vám rádi poskytnou Produktoví Experti, které potkáte na Showroomu.

Kurýr Chodov – Stodůlky

Pokud potřebujete zaslat obálku kolegům na druhé pobočce, zaneste obálku na recepci. Recepční ji předají kurýrovi, který rozváží poštu několikrát denně mezi našimi pobočkami.

Parkování v okolí Mercedes-Benz

Zaměstnanci mohou využít na Chodově parkoviště, které se nachází z boční strany Národního archivu. Před budovou Mercedes-Benz jsou parkovací stání vyhrazena pro zákazníky a služební vozidla.

Do práce však můžete přijet i na kole. Pro „kolaře“ máme připravené zastřešené stojany, které jsou umístěné za branou do areálu servisu u hlavního vchodu na Chodově. Zde jsou též nabíjecí stanice pro elektrokola. Ve Stodůlkách je možné zaparkovat motorku v kryté chodbě vedoucí do prostoru skladu.

Průzkum spokojenosti

Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Na pravidelných schůzkách nebo prostřednictvím dotazníků průběžně zjišťujeme názory našich kolegů, jejich potřeby a snažíme se stále zlepšovat pracovní prostředí a udržovat příjemnou atmosféru.

Pomozte nám i Vy otevřenou zpětnou vazbou, protože jedině tak můžeme společně něco změnit.