Mercedes-Benz

Vše, co činí model Mercedes-AMG GT ještě bezpečnějším.

Sada komfortních funkcí zrcátek

Sada komfortních funkcí zrcátek spojuje několik praktických funkcí pro Vaše každodenní používání automobilu: elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka chrání Vaše vozidlo před nepříjemným poškozením během parkování na úzká parkovací místa, pravé vnější zpětné zrcátko s možností snížení usnadňuje parkování a automatická funkce změny odrazivosti chrání v noci Váš zrak.

Sada ochrany proti krádeži

Sada ochrany proti krádeži spojuje různé bezpečnostní výbavy, které zvyšují ochranu nejen pro Vaše vozidlo, ale i pro cenné předměty v jeho interiéru. Varuje akusticky a zvukově při rozpoznaném vloupání a krádeži a při neoprávněném odtažení.

Systém dokáže rozpoznat, když neoprávněná osoba otevře dveře vozidla, víko zavazadlového prostoru nebo kapotu motoru. Integrovaná ochrana proti odtažení se aktivuje, jakmile je zjištěna změna polohy. Ve všech případech je spuštěn alarm. Poplachová siréna má za úkol odstrašit potenciální zloděje. Zároveň Vám dává možnost zkontrolovat své vozidlo, pokud se nacházíte v jeho blízkosti.

Sada asistentů jízdy v pruzích

Sada jízdních asistentů Vás varuje, pokud neúmyslně překročíte hranice jízdního pruhu. Kombinace asistenta jízdy v pruzích a asistenta hlídání mrtvého úhlu včas rozpozná možná nebezpečí a varuje opticky a akusticky, abyste mohli přiměřeně zareagovat.

Sada pro parkování

Parkujte snadněji a bez zbytečného stresu. Kombinace parkovacího asistenta PARKTRONIC, čelní kamery a zpětné kamery pro couvání Vás podporuje při parkování, vyjíždění z parkovacího místa a manévrování. Lepší přehled Vám poskytne větší jistotu a může Vám případně ušetřit vysoké výdaje za opravy poškození vozu při parkování.

Součásti:

- Parkovací asistent PARKTRONIC

- Čelní kamera

- Zpětná kamera pro couvání s dynamickými naváděcími křivkami na displeji

Mercedes-AMG GT: spotřeba paliva kombinovaná: 11,4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 261 g/km;
Mercedes-AMG GT S: spotřeba paliva kombinovaná: 11,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 262 g/km;
Mercedes-AMG GT C: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km;
Mercedes-AMG GT R: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.