Mercedes-Benz

Linie výbavy

Srovnejte linie výbavy nového GLA.

Linie AMG

Linie AMG umocňuje z venčí i zevnitř atraktivní sportovní vzhled Vašeho vozidla. K exkluzivním znakům patří styling AMG s dolním oplechováním zádě AMG ve vzhledu difuzoru a diamantová maska chladiče. Sportovní sedadla přesvědčí maximálním komfortem sezení za sportovním volantem se zploštělou spodní částí, který je potažený kůží nappa.

Linie Style

S linií výbavy Style se Vaše vozidlo odliší od standardní výbavy - hodnotným vzhledem interiéru i exteriéru. Sada zahrnuje doplňkové prvky jako specifické aerodynamické 17palcové disky kol z lehké slitiny a také čalounění a ozdobné prošití určené exkluzivně pro tuto linii.

Linie Progressive

Linie výbavy Progressive dodává Vašemu vozidlu výhradně hodnotnější vzhled. Přidaná hodnota, kterou uvidíte a ucítíte. Vychutnejte si špičkovou techniku a poznejte jedinečný, expresivní životní styl v modelu SUV. Tato linie výbavy navíc nabízí u exteriéru a interiéru další designové kombinace - například se sadou koženého čalounění a sadou Night.

Standardní výbava

Expresivní design, typický pro modely SUV, se snoubí s nejmodernějšími technologiemi - a to již ve standardním provedení: model GLA si Vás okamžitě získá, například multimediální systém MBUX nebo sedadly v syntetické kůži ARTICO. Dokladem vysokého standardu bezpečnosti jsou důmyslné asistenční systémy, jeko je aktivní brzdový asistent.