Mercedes-Benz

Funkčnost a komfort

Výrazné prvky v oblasti komfortu
Činí z každé zóny, zónu komfortní.

Nový model GLA je vybaven vším, co Vám může ještě zpříjemnit jízdu. Interiér v sobě spojuje prostorný dojem, sportovní charakter a prvotřídní materiály. Přitom je toto nové kompaktní SUV funkčnější než kdy dříve a vždy se přizpůsobí Vaším požadavkům.

Velkorysá koncepce prostoru.

Život si žádá prostor. Nový model GLA je promyšlený do posledního detailu a nabízí vyšší funkčnost pro každou životní situaci.

Víko zavazadlového prostoru EASY PACK s HANDS-FREE ACCESS

S víkem zavazadlového prostoru EASY-PACK můžete prostor pro zavazadla snadnoelektornicky otevřít a zavřít: stačí stisknout tlačítko. Díky funkci HANDS-FREE ACCESS (dostupná pouze v kombinaci s komfortní sadou KEYLESS-GO) se víko zavazadlového prostoru otevírá a zavírá dokonce bezdotykově. Snímač totiž rozpozná Váš pohyb nohy a automaticky otevře víko zavazadlového prostoru.

Ventilace sedadel

Komfort stisknutím tlačítka. Ventilace sedadla dodá každé jízdě luxusní nádech. Za chladných dnů vyhřívání sedadla příjemně vyhřívá sedáky, za teplých dnů je ventilace sedadla ochlazuje a reguluje tak i vlhkost.

Pohodlné nastupování

Komfort začíná při nastupování. Se svým velkým, prostorným dveřním otvorem usnadňuje nové GLA nastupování a postará se tak o pohodlnou jízdu od prvního okamžiku.

Druhá řada sedadel s podélným nastavením

Roste zároveň s Vašimi potřebami: druhá řada sedadel s podélným nastavením.