Mercedes-Benz

MBUX

Multimediální systém MBUX
Rád se s Vámi seznámí.

Se systémem MBUX můžete mluvit kdykoliv: tento multimediální systém ovládání od Mercedes-Benz je inovativní, intuitivní a inteligentní. A propojí Vás s Vaším digitálním světem.

Koncepce dotykového ovládání

V novém modelu GLA lze funkce multimediálního systému MBUX ovládat zcela intuitivně. Sami rozhodnete, které ovládání je pro Vás nejpohodlnější: pomocí touchpadu ve středové konzole, tlačítek dotykového ovládání na volantu nebo multimediálního dotykového displeje. Všechny možnosti zadávání jsou inteligentně vzájemně propojeny, abyste za všech okolností zůstali flexibilní.

Hlasové ovládání LINGUATRONIC

Ochotně Vám naslouchá: aktivujte hlasové ovládání LINGUATRONIC přes tlačítko hlasového ovládání na volantu nebo zcela jednoduše pomocí povelu "Ahoj Mercedesi". Tím získáte přístup k řadě nabídek multimediálního systému MBUX, aniž byste museli sejmout ruce z volantu. Vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i příjemná.

Rozšířená realita pro navigaci multimediálního systému MBUX

Využijte nyní ještě lepší orientaci v dopravě. Rozšířená realita pro navigaci multimediálního systému MBUX propojuje grafické navigační pokyny s obrazem přenášeným kamerou. S její pomocí si rychleji vytvoříte přehled o situaci, ve které se právě nacházíte.