Mercedes-Benz

Interiér

Nastupte prosím. A odpočatí opět vystoupíte.

V novém GLE kupé může volit z 64 barev ambientního osvětlení, navíc z různých vůní a masážních programů. Nebo si aktivujete program energizujícího komfortu, například „Vitalitu“, pak budou tyto prvky komfortu automaticky vzájemně sladěny.

Sada energizujícího komfortu Plus

Sada energizujícího komfortu Plus je jedinečná. Nabízí Vám komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. Za tím účelem spojuje maximální prémiové výbavy s inovativními inteligentními systémy. Výsledek je okouzlující: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat. Pro delší výkon za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Sada AIR-BALANCE

Pomocí sady AIR-BALANCE můžete skvěle provonět Vaše vozidlo, například exkluzivní vůní pro SUV "Forest mood". Užijte si Vaše dobrodružství na silnici nebo v terénu ještě intenzivněji s osvěžující vůní dřeva. Sada zároveň zlepšuje kvalitu vzduchu a tím přispívá k lepšímu pocitu ve vozidle.

Masážní funkce a klimatizovaná sedadla

Šitá na míru a velmi pohodlná: tato sedadla spojují četné možnosti nastavení s exkluzivními komfortními funkcemi. Ergonomické detaily umožňují perfektní polohu sezení. Inovativní bočnice se starají o řádnou boční oporu. Stupňovitě nastavitelné ventilování sedadla a příjemné masážní efekty přemění každou jízdu v opravdový požitek.