Mercedes-Benz

Design exteriéru

Sportovec tělem i duší – design exteriéru.

Nový model Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kupé představuje kompletně inovovaný design exteriéru, který se jasně liší od linie AMG standardních modelů Mercedes-Benz. Výraznou řeč tvarů exteriéru lze nalézt jak u specifického krytu chladiče AMG, kapoty, předního nárazníku, tak i designu bočních partií a zadní části vozu.

Maska chladiče typická pro modely AMG

Jedním z nejnápadnějších vnějších znaků nového modelu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kupé je bezpochyby maska chladiče typická pro AMG: díky svislému žebrování v lesklém chromu a jasně rozpoznatelnému logu AMG od začátku jasně ukazuje, co od exteriéru Mercedes-AMG můžete očekávat.

Powerdomy

Dominantní tvar kapoty motoru s širokými a výraznými powerdomy je jasným důkazem nesmírné síly, která se skrývá v novém modelu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kupé.

Design zadní části vozu

Inovované dolní oplechování zádě AMG se sportovním difuzorem a ozdobnou lištou v černé lesklé barvě silně zvýrazňuje šířku zadní části nového modelu Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kupé. Výfukový systém AMG se dvěma kulatými dvojitými černými chromovanými koncovkami výfuku je posledním prvkem, který dokonale podtrhne dynamický vzhled modelu.