Mercedes-Benz

Komfort

Opřete se.

V nové třídě B bude Váš všední den za volantem tak bezpečný a pohodlný jako ještě nikdy předtím. Přesvědčte se sami.

Sada ENERGIZING Plus
Zvyšuje pohodu řidiče a tím i jeho koncentraci během jízdy.

Pozorný a soustředěný řidič je jedním z nejdůležitějších faktorů pro bezpečnou jízdu. To je důvod, proč volitelný balíček ENERGIZING Plus propojuje několik systémů - klimatizaci, okolní osvětlení, hudbu a komfort posezení - vícenásobné programy, které vás povzbudí nebo uvolní.

Sada ENERGIZING Plus

HANDS-FREE ACCESS
Umožňuje komfortní nakládání a vykládání nové třídy B.

Při nakládání nákupu na víkend nebo lyžařského vybavení: systém HANDS-FREE ACCESS, dostupný za příplatek, Vám umožní zcela bezdotykově ovládat dveře zavazadlového prostoru. Stačí malý pohyb nohou v oblasti pod zadním nárazníkem a dveře se již samy automaticky otevřou nebo zavřou. To je obzvláště užitečné, když se vracíte z nákupu se spoustou tašek a nemáte pro zavření dveří zavazadlového prostoru volné ruce.

HANDS-FREE ACCESS

Ortopedická sedadla
S integrovanou masážní funkcí pro řidiče a spolujezdce.

S novou třídou B má řidič a spolujezdec poprvé na výběr ortopedické sedadlo, které poskytuje maximální komfort sezení a bočního vedení. Díky nafukovacím vzduchovým komorám lze zcela individuálně a pohodlně nastavit podélné vzpěry a bederní opěrku na dotykovém displeji. Ještě příjemnější je masážní funkce. Při ní pulzují komory v oblasti beder tím, že se opakovaně nafukují a vyprazdňují. Vaše záda dostanou přesně to, co si zaslouží.

Ortopedická sedadla

Vyhřívaný multifunkční volant
Vyhřívání volantu zahřeje věnec volantu na příjemnou teplotu.

Kdo ho již jednou měl v rukou, nechce ho už nikdy pustit: za příplatek dostupný vyhřívaný multifunkční volant Vás hýčká komfortem typickým pro vyšší třídu vozů. Vyhřívání volantu nezávisí na vyhřívání vozidla, proto se Vaše ruce zahřejí velmi rychle. Navíc Vám multifunkční volant pomocí dotykového ovládání nabízí pohodlný přístup k mnoha funkcím vozidla. Tak můžete nechat ruce klidně na volantu a maximálně se věnovat silničnímu provozu.

Vyhřívaný multifunkční volant