Mercedes-Benz

Funkčnost a komfort

Komfort vítězí. Ve všech ohledech.

Zůstaňte flexibilní a dopřejte si pohodlí. Za příplatek dostupná druhá řada sedadel s možností podélného nastavení nabízí prostor, který je optimálně sladěn s Vašimi potřebami. Se třetí řadou sedadel (využitelnou až do tělesné výšky 1,68 m), dostupnou v příplatkové výbavě, nabízí model GLB místo k sezení až pro sedm osob. Díky ventilaci sedadel a řadě dalších komfortních výbav si vychutnáte pohodlí v jakékoliv situaci.

Třetí řada sedadel

Nabídka míst k sezení a objemu zavazadlového prostoru Vašeho vozidla je stejně variabilní a rozmanitá jako Váš život. Třetí řadu sedadel pro až dva dalčí cestující lze kdykoliv rychle sklopit nebo vrátit do původní polohy. Využijte flexibilitu podle potřeby - ať už s sebou chcete vzít více cestujících nebo velká zavazadla.

Velký, variabilní zavazadlový prostor.

Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji. Sada pro zavazadlový prostor kombinuje další možnosti uložení a připojení, jako např. 12V zásuvku. Váš vůz získá více variability a stane se miniaturní elektrickou nabíjecí stanicí. Napájí například Vaši chladící tašku pro nákup nebo pobyt na pláži.

HANDS-FREE ACCESS

Dopřejte si pohodlné a bezproblémové nakládání a vykládání s funkcí HANDS-FREE ACCESS: víko zavazadlového prostoru se otevře a zavře zcela bezdotykově. K tomuto účelu rozpoznávají snímače umístěné pod zadním nárazníkem máchnutí Vaší nohy. To je obzvláště užitečné, když se vracíte z nákupu se spoustou tašek nebo nemáte volné ruce pro zavření víka zavazadlového prostoru.

Vyhřívaný volant

Pro Váš mimořádný komfort při řízení - vyhřívaný multifunkční volant Vás bude rozmazlovat zejména za chladných dnů vyhříváním v oblasti úchopu. Vaše ruce se zahřejí velmi rychle, protože vyhřívání volantu nezávisí na teplotě vozidla.

Head-up displej

Optimální předpoklady pro radost ze sportovní jízdy a suverénní pocity z jízdy: head-up displej promění čelní okno ve fascinující digitální kokpit. Budete tak mít důležité informace neustále na očích. Vaše pozornost zcela patří silnici a dopravě před Vámi.

Ventilace sedadel

Ventilace sedadel odvětrává přední sedadla, ochlazuje je a reaguje tak na vlhkost. Za chladného počasí nastaví vyhřívání sedadel na sedácích a opěradlech rychle příjemnou teplotu. Tohoto komfortního klimatizování sedadel se nebudete chtít vzdát.

Zadní sedadla s možností nastavení v podélném směru

Všestraný talent - díky podélnému nastavení zadních sedadel rychle upravíte prostornou zadní část svého vozu a získáte kompaktní SUV vozidlo prémiové třídy. V případě potřeby můžete posunout celé zadní lavicové sedadlo i 140 mm a zvětšit tak buď nákladový prostor, nebo prostor pro nohy cestujících v zadní části.