Mercedes-Benz

Výbavy AMG

Vytvořte si svůj vlastní model Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC.

Sada AMG Night

S nápadnými designovými prvky v černé a lesklé černé barvě podtrhnete expresivní charakter vozidla. O výjimečný dojem se stará přední splitter lakovaný příslušným barevným odstínem a černé chromované koncovky výfuku. Determální tmavě tónovaná skla od sloupku B pak zase nabízejí i praktické výhody.

Disky kol AMG z lehké slitiny, vícepaprskovité

21palcové disky kol AMG z lehké slitiny (53,3 cm), vícepaprskovité, lakované matnou černou barvou, okraj rávku leštěný nebo lakovaný barevným odstínem šedá titanium, s pneumatikami 255/35 R21 na ráfcích 8,5J x 21 ET51.

3. řada sedadel pro 2 osoby

Nabídka míst k sezení a objemu zavazadlového prostoru Vašeho vozidla je stejně variabilní a rozmanitá jako Váš život. Třetí řadu sedadel pro až dva další cestující lze kdykoliv rychle sklopit nebo vrátit do původní polohy.Využijte flexibilitu podle potřeby - ať už s sebou chcete vzít více cestujících nebo velká zavazadla.

Tlačítka na volantu AMG

S tlačítky na volantu AMG získá Váš volant výrazný sportovní charakter: umožňují rychlé a cílené ovládání specifických funkcí jízdní dynamiky. Pro soustředěný, nerušený a výkonově orientovaný zážitek z jízdy - a pro autentickou atmosféru závodního vozu v kokpitu.