Mercedes-Benz

Přednosti

Bezpečnější již automobil snad ani nemůže být.

Inteligentně a precizně jako ještě nikdy předtím Vám nový model GLS usnadňuje řízení a aktivně Vás chrání před hrozícím nebezpečím.

Sada jízdních asistentů Plus

Nejmodernější sady jízdních asistentů Vám v závislosti na situaci pomáhají a usnadňují práci řidiče při úpravě rychlosti, řízení, změně jízdního pruhu, brzdění, opětovném rozjetí v koloně a dokonce i v případě nebezpečí kolize.

Asistent couvání s přívěsem

S asistentem couvání s přívěsem v klidu, přesně a suverénně vyřešíte manévrování dozadu. Asistované řízení představuje skutečnou úlevu především pro méně zkušené řidiče jízdních souprav.

Sada pro parkování s 360° kamerou

Aktivní parkovací asistent s 360° kamerou usnadní jak vyhledání parkovacího místa, tak i zaparkování a výjezd z parkovacího místa. Rozhodnutí je na Vás: Můžete zaparkovat sami – nebo si vozidlo bez stresu nechat zaparkovat.

Světlomety MULTIBEAM LED

Adaptivní světlomety reagují v závislosti na dané situace jednotlivě ovladatelnými LED světly. Dálková světla ULTRA RANGE zvyšují dosah světel na maximum a světla pro odbočování a aktivní adaptivní světlomety optimálně osvětlí zorné pole řidiče.