Mercedes-Benz

Multimediální systém

Informační systém na nejvyšší úrovni GLS.

Systém Mercedes-Benz User Experience Vás bude fascinovat. Každým pohledem, slovem a dotykem.

MBUX systém ovládání hlasem

Umění ovládat slovy. Nyní také v novém modelu GLS.

Stačí, když vyslovíte dvě slova: „Ahoj Mercedesi“. A již se spustí přirozený systém ovládání hlasem LINGUATRONIC, schopný učit se Vašim zvyklostem, který rozumí téměř každému Vašemu slovu a který dokonce dokáže zareagovat na nepřímou řeč. Tak například klimatizace zareaguje už na „Je mi chladno“ a nastaví vyšší teplotu.

In-Car Communication

V klidu si povídat. Přes všechny řady sedadel.

Nový model GLS Vám nabízí exkluzivně ve spojení se soundsystémem Burmester® dvoukanálové zesílením hlasu zepředu dozadu In-Car Communication. Každý výrok je zachycen do mikrofonu a přenesen v optimalizované podobě do všech směrů prostřednictvím reproduktorů. Tak si můžete bez problémů povídat přes všechny řady sedadel.

MBUX Augmented Video (video s rozšířenou realitou systému MBUX)

Virtuálně více vidět, znamená bezpečnější reálnou jízdu. Pomocí MBUX Augmented Video (video s rozšířenou realitou systému MBUX).

Augmented Reality Video (video s rozšířenou realitou) Vám pomáhá lépe se zorientovat také v komplexních dopravních situacích. Příplatkový systém pomocí kamery natáčí okolí jízdy, kombinuje živé obrázky s praktickými virtuálními dopravními upozorněními a vše Vám přehledně zobrazuje na media displeji.

Head-up displej

Head-up displej promítá informace přímo do Vašeho zorného pole.

Díky head-up displeji, který je dostupný za příplatek, máte v novém modelu GLS vždy a spolehlivě přehled o všech nejdůležitějších informacích. Za tím účelem je do Vašeho přirozeného zorného pole promítán virtuální obraz o velikosti cca 24 x 8 centimetrů, který se jakoby vznáší asi dva metry před kapotou motoru. Tak je Vaše pozornost vždy plně věnována dopravní situaci.

Multimediální systém MBUX pro zadní řadu sedadel

Pro Vaše spolucestující jen to nejlepší: multimediální systém MBUX pro zadní řadu sedadel.

Díky multimediálnímu systému MBUX pro zadní řadu sedadel, který je dostupný za příplatek, můžete svůj program na cesty vytvořit zcela bez problémů i ve druhé řadě sedadel. Zde máte poprvé k dispozici dvě dotykové obrazovky s vysokým rozlišením, přes které můžete pohodlně sledovat filmy, poslouchat hudbu, surfovat na internetu, telefonovat nebo provádět nastavení pro Vaše pohodlí.