Správa vozidel

Snížení spotřeby paliva o více jak 10 %!

Služby správy vozidel FleetBoard Vám přinášejí nástroje k analýze, bez kterých se nebudete chtít obejít, a které Vám pomáhají výrazně zvyšovat ziskovost Vašeho vozového parku. Systém FleetBoard Vám dodává objektivní a srovnatelné údaje o všech vozidlech z Vašeho vozového parku. S nimi získáte jednoduchý přehled o kilometrovném proběhu, hladinách servisních kapalin, spotřebě a profilech rozmístění řidičů včetně vyhodnocení jejich celkového stylu řízení – a to podle řidiče nebo podle vozu. Tímto způsobem může manažer vozového parku stanovit důvody vyšší spotřeby paliva a využít těchto znalostí ke školení a odměňování řidičů. Online jsou k dispozici také údaje ohledně údržby a servisu, které umožňují vynikající flexibilitu.

Správa vozidel FleetBoard standardně poskytovaná (vložte jméno) přináší množství výhod.

- Správa servisu nákladních vozidel – postaráme se o něj za Vás. Informujeme Vás tehdy, když jeden z vozů ve Vašem vozovém parku bude potřebovat servis, a vy se tak můžete soustředit pouze na své podnikání.

- Telediagnóza – správné díly ve správný čas. Když se vozidlo porouchá, jeho údaje se odešlou do nejbližšího servisu, který dodá ty správné náhradní díly pro vozidlo, které se porouchalo.

- Školení řidičů zdarma – protože Vaše ziskovost se částečně odvíjí od ekonomického stylu řízení Vašich řidičů. Během čtyřměsíční zkušební doby máte nárok na školení řidičů zdarma poskytované profesionálními školiteli ze společnosti Mercedes-Benz. Školení poskytované profesionály profesionálům.

Tohle je pouze několik z mnoha úsporných telematických řešení v (vložte název). Abyste mohli podrobně poznat výhody systému správy vozidel založeného na telematice, máte příležitost zdarma si po čtyři měsíce vyzkoušet systém FleetBoard.