Mercedes-Benz

Service 24h

Mercedes-Benz Service24h (Non-stop servis Mercedes-Benz).

Spolehlivá pomoc na cestách.

Porucha nebo nehoda? Služba Mercedes-Benz Service vám profesionálně pomůže zpět na silnici. Služba Mercedes-Benz Service24h dokonce i nepřetržitě.

Horká linka Mercedes-Benz Service24h:
+420 296 335 698

Porucha.
Nenecháme vás na holičkách.

Horká linka +420 296 335 698 služby Mercedes-Benz Service24h je k dispozici ve Vašem místním jazyce a nepřetržitě. V případě poškození je k dispozici kolem 900 servisních dílen po celé Evropě 24 hodin denně. Velmi dobře vybavení technici přijedou s pojízdnou servisní dílnou: Tímto se vyřeší 4 z 5 poruch přímo na místě. A ti, kteří využívají službu Mercedes ServiceCard, mohou snadno bezhotovostně zaplatit po celé Evropě.

Nehoda.
Jsme zde pro vás.

Po nehodě bude vaše vozidlo v případě potřeby odtaženo do nejbližší dostupné servisní dílny Mercedes-Benz. S pojištěním Mercedes-Benz obdržíte náhradní vozidlo, s nímž zůstanete nadále mobilní. Díky celoevropským bezhotovostním platbám je to s kartou Mercedes ServiceCard ještě jednodušší.

Odtahování a vyprošťování.
Vědomosti, které mohou zachraňovat životy.

Výroba bezpečných vozidel je nejvyšším cílem naši bezpečnostní filosofie. Její součástí jsou také opatření, která napomáhají při minimalizaci následků nehody. K takovým opatřením patří kromě dobře známých a osvědčených bezpečnostních systémů také řada technických inovací.

Další důležitou součástí naši práce je cílené vzdělávání záchranářů. Podrobné a hloubkové vědomosti o našich vozidlech a jejich bezpečnostních systémech totiž pomáhá záchranné službě dostat se ke zraněným mnohem rychleji. A tím zachránit životy.

Mercedes ServiceCard.
Plná podpora.

Pokud byste kvůli poruše přece jen zůstali na místě, lze veškeré služby servisní dílny vyřešit jednoduše, rychle a nekomplikované pomocí karty Mercedes ServiceCard. Využijte rozsáhlé servisní sítě Mercedes-Benz s více než 55 000 přijímacími místy u našich partnerů UTA po celé Evropě!

S kartou Mercedes ServiceCard s úplnými servisními službami zaplatíte bezhotovostně také za mýtné a palivo po celé Evropě a máte možnost využít mnoha dalších služeb.