Mercedes-Benz

Oborově specifické koncepce vozidel

Specialisté pro speciální zakázky.

Oborově specifické koncepce vozidel

Pro obzvláště vysoké užitečné zatížení a extrémní zátěž. V podobě modelů Arocs Loader a Arocs Grounder Vám nyní nabízíme dva odborníky pro stavební obor, kteří překonají sami sebe všude tam, kde je třeba: na stavbě. A v účetních knihách.

Pro extrémní použití

S Arocsem bude stavební doprava obzvláště efektivní. Abychom tomuto nároku lépe dostáli i za mimořádně náročných podmínek a při použití s důrazem na užitečné zatížení, jako například se sklápěcím návěsem a domíchávačem betonu, nabízíme Vám Arocs Loader a Arocs Grounder.

Arocs Loader

U modelu Arocs Loader byly důsledně využity všechny možnosti pro úsporu vlastní hmotnosti. Výsledek: tahače návěsů 4x2 s optimalizovanou užitečnou hmotností a domíchávače betonu 8x4/4 s celkovou přípustnou hmotností 32 t.

Arocs Loader

Arocs Grounder

S tahači návěsů, valníky, domíchávači betonu a sklápěči dimenzovanými na obzvláště těžké použití budete průkopníky i v otázkách stability a možnosti zatížení. Základem robustnosti modelu Arocs Grounder je extrémně stabilní rám z vysoce pevné jemnozrnné oceli tvářené za studena s tloušťkou podélníků 9 mm.

Arocs Grounder