Mercedes-Benz

Atego

Distribuční doprava. 6,5–16 tun.

Připraven na vše. Mercedes-Benz v distribuční dopravě.

S modelem Atego jste výborně připraveni na výzvy v lehké distribuční dopravě. Nejen díky jeho vysoké efektivitě a spolehlivosti, ale také proto, že jeho všestrannost nabízí optimalizovanou konfiguraci vozidla pro téměř jakýkoliv požadavek a jakýkoliv obor.

UNIVERZÁLNOST
Díky modelu Atego máte k dispozici všestranné nákladní vozidlo, které se svou výbavou zaměřenou na dané využití zaručuje, že Vám práce v distribuční dopravě půjde snadno od ruky.

EFIKTIVITA
Spojuje to, co k sobě patří: RoadEfficiency je kombinací nízkých celkových nákladů s vysokou bezpečností a maximálním využitím vozidla. Pro vyšší efektivitu přepravy.

SPOLEHLIVOST
Od stěračů až po brzdová světla – spolehlivost patří u Mercedes-Benz k základní výbavě. Neboť už samotný vývoj konstrukce se řídí heslem: každá součást je důležitá.

TECHNICKÉ ÚDAJE
Díky promyšlené ergonomii, vysokému jízdnímu komfortu, vyššímu výkonu a točivému momentu poskytuje Atego přesně to, co potřebujete při své práci.

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Aby model Atego ještě lépe splňoval Vaše osobní představy o dokonalém vozidle pro distribuční dopravu: originální příslušenství Mercedes-Benz.