Mercedes-Benz

Originální příslušenství

Aby vůz Atego ještě lépe splňoval Vaše osobní představy o dokonalém vozidle pro distribuční dopravu.

Originální příslušenství pro maximální nároky

Aby model Atego ještě lépe splňoval Vaše osobní představy o dokonalém vozidle pro distribuční dopravu: originální příslušenství Mercedes-Benz.

Vždy vše pod dohledem

Systém zpětné kamery se automaticky aktivuje při zařazení zpátečky, poskytuje pohled na oblast bezprostředně za vozidlem a zajišťuje tak bezpečnost a ochranu proti úrazu při manévrování.

Vysílače CB

Pořád na cestě, pořád na příjmu: Zejména když jste pořád na cestách, je důležité mít dobrý kontakt. Vysílač CB nabízí optimální podmínky k tomu, abyste mohli být v kontaktu se svými kolegy.

Okouzlující lesklé efekty

Kryt nábojů kol z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli nejen že skvěle vypadá, ale současně chrání ráfek a matice kol před poškozením.

Ochrana a komfort

Potahy chrání sedadla před opotřebením, poškozením a znečistěním. Navíc přesvědčí příjemným pocitem při sezení a snadnou a protiskluzovou montáží.

Nástupní schůdek z ušlechtilé oceli

Vždy bezproblémový nástup do vozidla: díky nástupnímu schůdku s protiskluzovou úpravou z ušlechtilé oceli.

Aerodynamické spoilery bočních oken

Aerodynamicky optimalizovaná, tónovaná nebo čirá sada pro stranu řidiče a spolujezdce chrání při jízdě s otevřenými okny před větrem.

Velurové a rypsové koberečky

Odolné koberečky chrání interiér před poškozením a znečistěním, jsou optimálně sladěny s tvarem prostoru pro nohy a na zadní straně opatřeny protiskluzovou vrstvou.