Mercedes-Benz

Servisní smlouva CharterWay

Široká řada služeb pro Vaše pohodlí.

Vy a Vaše nová dodávka Mercedes jste díky servisní smlouvě Mercedes-Benz CharterWay už od samého počátku v dobrých rukou. Za volantem můžete být v klidu, protože víte, že se nemusíte obávat nečekaných oprav a s nimi spojených nákladů.

Můžeme Vám nabídnout atraktivní podmínky šité na míru Vašim požadavkům. Vy stanovíte délku trvání smlouvy a její obsah. Umožníme Vám definovat Vaši vlastní servisní smlouvu a u Vašeho vozidla bude vždy zajištěna řádná údržba a péče.

Servisní smlouva Mercedes-Benz CharterWay poskytuje osobní i finanční jistotu. Stačí platit pevný měsíční poplatek vycházející z modelu Vašeho vozidla, doby trvání smlouvy a počtu ujetých kilometrů.*

Servisní smlouva je atraktivní jak z hlediska nákladů (pevný poplatek), tak i z hlediska zachování hodnoty Vašeho vozidla. Ať už vozidlo provozujete několik let nebo ho chcete prodat, vždy se můžete spolehnout na proslulou kvalitu Mercedes-Benz. Veškeré práce kryté servisní smlouvou provádějí specialisté v autorizovaných servisech a s využitím originálních dílů Mercedes-Benz prémiové kvality.

Nabízíme několik typů servisních smluv, aby bylo možné sladit specifické služby s Vašimi požadavky. Servisní smlouva Complete nabízí nejkomplexnější řadu služeb, díky kterým bude Vaše dodávka ve vrcholné formě již od prvního dne.


Servisní smlouva Complete zahrnuje v souladu s podmínkami servisní smlouvy následující služby: prodloužení záruky výrobce, všechny servisní práce uvedené ve specifikacích výrobce, všechny opravy (včetně opotřebených dílů), kartu ServiceCard pro pohodlné objednání údržby/opravy a bez potřeby hotovosti.

*V souladu se smluvními podmínkami servisní smlouvy Mercedes-Benz CharterWay.