Mercedes-Benz

Novinky

news-image

17 Srp Nová Třída E již na našem showroomu.

U nového Ečka se můžete těšit na řadu novinek: zcela přepracovanou příď a záď vozu s novými světly, vylepšené asistenční systémy, nový infotainment MBUX, nové dotykové ovládání na volantu, nový touchpad a mnoho dalších vylepšení. Budeme se na vás těšit na našem showroomu v Praze ...

více více

news-image

01 Čer Nové GLE kupé

Na našem showroomu na Praze 4 - Chodově můžete již nyní obdivovat horkou novinku v podobě nového GLE kupé. Tak se přijďte podívat. Naši Product Experti vám budou plně k dispozici a zodpoví vaše případné dotazy.

více více

news-image

29 Dub Nové GLA

Nový model GLA je tím nejlepším partnerem pro všestranný život. Dynamické proporce dodávají kompaktní vzhled při zachování veškerých funkcí. Jako kompaktní SUV se vejde téměř na každé parkovací místo a přesto nabízí dostatek prostoru pro všechny Vaše aktivity.

více více

news-image

20 Dub Otevření poboček
Praha 4 - Chodov | Praha 5 - Stodůlky

Naše servisní a prodejní služby jsou obnoveny v plném rozsahu, pouze s omezenou otevírací dobou a preventivními opatřeními k ochraně zdraví. Více informací o omezené otevírací době a preventivních opatřeních se dozvíte po kliknutí na odkaz níže.

více více

news-image

31 Led Nové GLB již můžete obdivovat u nás na showroomu.

Dlouho očekávaná novinka konečně dorazila. Praktické a kompaktní SUV s velkým prostorem a komfortem v interiéru, které uveze až 7 pasažérů (přípatková třetí řada sedadel) si nyní můžete prohlednou v našem showroomu. 

Základní cena modelu GLB od 911 130 Kč včetně DPH.

více více

news-image

24 Led Přijďte si prohlédnout nové GLS

Jednou z novinek na našem showroomu je zcela nový prémiový model velkoprostorového SUV. Nadchne vás svojí prostorností a jízdním pohodlím díky podvozku E-ACTIVE BODY CONTROL. Třešínkou na dortu je revoluční informační systém na nejvyšší úrovni (Mercedes-Benz User Experience), který vá...

více více

news-image

22 Lis Třída S - AMG linie ZDARMA

Využijte zvýhodněné nabídky:

Na vybrané skladové vozy Třídy S získáte nyní AMG lini v hodnotě 143.000 Kč ZDARMA.

Nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání vybraných skladových modelů.

Pro více informací kontaktujte prosím naše prodejce nebo nás navštivte na našich pobočkách.

více více

news-image

31 Říj Nové GLE na showroomu

Na pražském Chodově je nově vystaveno GLE 450 4MATIC v linii AMG.

Více informací k vozu vám na místě poskytnou naši Product Experti.

více více