Mercedes-Benz

Novinky

11 Kvě Omezení showroomu osobních vozů v Mercedes-Benz PRAHA Chodov

Vážení zákazníci,

chceme vás informovat, že dne 16.5.2022 bude na pobočce Mercedes-Benz PRAHA Chodov v prostorách showroomu osobních vozů probíhat koncert Pražského jara.

V rámci příprav od 14.5. – 16.5. 2022 bude dočasně omezená nabídka výstavních vozů na showroomu.

Omlouváme se v...

více více

11 Dub Otevírací doba v období velikonočních svátků - ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

chceme vás informovat, že v průběhu velikonočních svátků v termínu 15. 4. – 18. 4. 2022 nebudou naše prodejní a servisní služby dostupné. 

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Mercedes-Benz PRAHA

více více

15 Úno Nové EQB od Mercedes-EQ.

Na našem showroomu na Praze 4 - Chodově můžete obdivovat nové plně elektrické EQB od Mercedes-EQ. Přijdtě se podívat. Naši Product Experti vám budou plně k dispozici a zodpoví vaše případné dotazy.

více více

06 Led Dočasné omezení showroomu.

Vážení zákazníci,

z důvodu konání tiskové konference dne 11.1.2021 v AMG Performance Center Praha, bude tato část showroomu dočasně omezena.

Děkujeme za pochopení.
Váš tým Mercedes-Benz PRAHA

více více

30 Pro Státní svátek - ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

v den státního svátku 1.1.2022 budou naše prodejní pobočky (Chodov, Stodůlky) zavřeny a služby servisu také nebudou k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Mercedes-Benz PRAHA

více více

30 Pro Zkrácená otevírací doba 

Vážení zákazníci,

dne 31.12.2021 bude na našich pobočkách na Praze 4 - Chodově a Praze 5 - Stodůlkách zkrácená otevírací doba.

Prodej osobních vozů: 08:00 - 13:00

Prodej dodávkových vozů: 08:00 - 13:00

Servis osobních, dodávkových vozů a modelu Sprinter: 07:30 - 13:00

Děkujeme za pochopení...

více více

23 Pro Státní svátek - ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

v den státního svátku 24.12.2021 až 25.12.2021 budou naše prodejní pobočky (Chodov, Stodůlky) zavřeny a služby servisu také nebudou k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Mercedes-Benz PRAHA

více více

06 Pro Dočasné omezení showroomu.

Vážení zákazníci,

z důvodu přestavby showroomu a s tím souvisejících prací, jsme bohužel nuceni dočasně omezit provoz na našem showroomu v Praze 4 Chodově v tomto rozsahu:

- v sobotu 11.12. 2021 dojde k uzavření prodeje nových  osobních vozů a osobních použitých vozů (Certif...

více více

09 Lis Omezení provozu showroomu.

Vážení zákazníci,


zdůvodu přestavby showroomu a s tím souvisejících prací, jsme bohužel nuceni dočasně omezit provoz na našem showroomu v Praze 4 Chodově v tomto rozsahu:

- ve dnech 12. - 15. 11. 2021 dojde k uzavření prodeje osobních použitých vozů (Certified). Předpokládané znovuotevřen...

více více

news-image

27 Zář Státní svátek - ZAVŘENO

Vážení zákazníci,

v den státního svátku 28.9.2021 budou naše prodejní pobočky (Chodov, Stodůlky) zavřeny a služby servisu také nebudou k dispozici.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým Mercedes-Benz PRAHA

více více

09 Čer Přestavba showroomu a servis lobby na Chodově.

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o plánované přestavbě našeho showroomu a servis lobby na naší pobočce na Chodově. Přestavba započne v letních měsících a termín dokončení stavebních prací je stanoven do konce roku. Omlouváme se Vám za snížený komfort po dobu přestavby a věříme...

více více

news-image

27 Bře HODINA ZEMĚ - připojili jsme se k iniciativě.

U příležitosti Hodiny Země, která proběhla v sobotu 27. března, jsme symbolicky na jednu hodinu vypnuli venkovní a vnitřní osvětlení naší budovy a připojili se tak k celosvětové iniciativě, kterou zahájil Světový fond pro ochranu přírody (WWF) v roce 2006, neboť nám záleží na ochraně klima...

více více

news-image

19 Led Nový sedan Třídy S

Unikátní technologie pro zajištění komfortu a bezpečnosti, na které se můžete spolehnout. Ať už jako řidič, nebo jako cestující v zadní části. Moderní koncepce ovládání MBUX umožňuje v kombinaci s luxusními materiály dosud nepoznaný zážitek z jízdy.

více více

news-image

17 Srp Nová Třída E již na našem showroomu.

U nového Ečka se můžete těšit na řadu novinek: zcela přepracovanou příď a záď vozu s novými světly, vylepšené asistenční systémy, nový infotainment MBUX, nové dotykové ovládání na volantu, nový touchpad a mnoho dalších vylepšení. Budeme se na vás těšit na našem showroomu v Praze ...

více více

news-image

01 Čer Nové GLE kupé

Na našem showroomu na Praze 4 - Chodově můžete již nyní obdivovat horkou novinku v podobě nového GLE kupé. Tak se přijďte podívat. Naši Product Experti vám budou plně k dispozici a zodpoví vaše případné dotazy.

více více

news-image

29 Dub Nové GLA

Nový model GLA je tím nejlepším partnerem pro všestranný život. Dynamické proporce dodávají kompaktní vzhled při zachování veškerých funkcí. Jako kompaktní SUV se vejde téměř na každé parkovací místo a přesto nabízí dostatek prostoru pro všechny Vaše aktivity.

více více

news-image

20 Dub Otevření poboček
Praha 4 - Chodov | Praha 5 - Stodůlky

Naše servisní a prodejní služby jsou obnoveny v plném rozsahu, pouze s omezenou otevírací dobou a preventivními opatřeními k ochraně zdraví. Více informací o omezené otevírací době a preventivních opatřeních se dozvíte po kliknutí na odkaz níže.

více více

news-image

31 Led Nové GLB již můžete obdivovat u nás na showroomu.

Dlouho očekávaná novinka konečně dorazila. Praktické a kompaktní SUV s velkým prostorem a komfortem v interiéru, které uveze až 7 pasažérů (přípatková třetí řada sedadel) si nyní můžete prohlednou v našem showroomu. 

Základní cena modelu GLB od 911 130 Kč včetně DPH.

více více

news-image

24 Led Přijďte si prohlédnout nové GLS

Jednou z novinek na našem showroomu je zcela nový prémiový model velkoprostorového SUV. Nadchne vás svojí prostorností a jízdním pohodlím díky podvozku E-ACTIVE BODY CONTROL. Třešínkou na dortu je revoluční informační systém na nejvyšší úrovni (Mercedes-Benz User Experience), který vá...

více více

news-image

22 Lis Třída S - AMG linie ZDARMA

Využijte zvýhodněné nabídky:

Na vybrané skladové vozy Třídy S získáte nyní AMG lini v hodnotě 143.000 Kč ZDARMA.

Nabídka platí do 31.12.2019 nebo do vyprodání vybraných skladových modelů.

Pro více informací kontaktujte prosím naše prodejce nebo nás navštivte na našich pobočkách.

více více