Mercedes-Benz

Pomocná síla servisu

Náplň práce

- odstrojení vozidla

- pomocné práce pro zabezpečení chodu servisu

- udržování pořádku v servisu

- dodržování podmínek odpadového hospodářství

- provádění odtahu vozidel zákazníků popř. firemních vozidel

- provádění mytí a čištění vozidel zákazníků popř. firemních vozidel

- spolupráce s kolegy

Požadujeme

- samostatnost a spolehlivost

- řidičský průkaz sk. B, příp. C

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti

- moderně vybavené pracoviště

- přátelský kolektiv

- zaměstnanecký leasing

- slevy na práce v servisu, náhradní díly a doplňky

- 5 týdnů dovolené

- Sick days

- jazykové kurzy

- příspěvek na ubytování (dojezdová vzdálenost nad 50 km – na schválenou ubytovnu)

- příspěvek na stravování

- slevy třetích stran

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- proplácíme pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli

- zaměstnanecké peněžní dary (narození dítěte, 50. a 60. narozeniny, výročí u firmy, odchod do důchodu)

- rozšířené lékařské prohlídky

- zaměstnanecká půjčka

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Daimlerova 2296/2, Praha – Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky: Němčina (základní)