Mercedes-Benz

Key Account Manager

Key Account Manager aktivně buduje vztahy s dealerskou sítí, pravidelně nabízí a prodává dealerské síti skladová vozidla. Analyzuje poptávku od dealerů a zákazníků a analyzuje modelový mix na skladě. Dále aktivně vyhledává příležitosti k nákupu použitých vozidel tak, aby tyto poptávky uspokojil a vhodně modelový mix modelový mix na skladě doplnil.

Náplň práce

- Aktivně nabízí a prodává vozidla dealerské síti

- Analyzuje aktuální sklad a navrhuje cenové úpravy

- Aktivně vyhledává příležitosti pro nákup použitých vozidel

- Analyzuje poptávku od dealerů a zákazníků, analyzuje aktuální sklad vozidel a na základě této analýzy nakupuje vozidla

- Profesionálně vede proces výkupu vozidel od zákazníků do protiúčtu a vyřizuje agendu s tím spojenou

Požadujeme

- Minimálně výuční list nebo SŠ s maturitou

- Dobrá znalost trhu s použitými vozidly a orientace v automobilovém průmyslu

- Zkušenost s prodejem

- Znalost anglického jazyka výhodou

- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

- Znalost MS Office

- ŘP sk. B

Nabízíme

- Moderní prostředí nadnárodní společnosti

- 5 týdnů dovolené

- 3 dny sick day (zdravotní volno)

- Závodní stravování

- Možnost zaměstnaneckého leasingu

a další atraktivní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště: Daimlerova 2296/2, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Benefity: sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: angličtina (mírně pokročilá)