Mercedes-Benz

Akční podzimní nabídka

Podzím je tady!

Přichází roční období, které s sebou nese větší zátěž pro vás i váš vůz Mercedes-Benz. Právě v tento čas je dobrévěnovat zvýšenou pozornost praktickému a šikovnému příslušenství, které vám pomůže chránit vůz i za deštivých podzimních dnů.

Nárazník i kufr bez škrábanců.

Kryt prahů zavazadelníku chrání nejen zavazadlový prostorpřed znečištěním, ale také celý nárazník a práh před poškrábáním.

Udržujte zavazadlový prostorsvého vozu v čistotě.

Zavazadelníkové vany pro každodenní přepravu se hodí snadnočistitelná vana do kufru. Je dokonale přizpůsobena zavazadlovému prostoru a je ideální pro přepravu věcí po náročné a deštivé podzimní procházce.

Oblečte svůj Mercedes-Benz.

AMG ochranná plachta pro vnitřní použití. Pružný okraj v přední a zadní části ochranné plachty zajišťuje, že zůstává na svém místě a ideálně přiléhá,zejména u modelů AMG, které mají nezávislou konstrukci přední části vozu. Plachta slouží jako ochrana vašeho vozidla před prachem a poškrábáním a má prodyšnouvnější vrstvu.

Akce platí do 30. 11. 2022 nebo do vyprodání zásob. Součástí podzimní akční nabídky jsou pouze vybrané produkty z každé kategorie.

Pro informace týkající se dostupenosti a ceny zvýhodněných produktů nás kontaktujte Tel.: +420 271 077 120 | Email: dily@mercedes-benz.com