Mercedes-Benz

Vyhledávač olejů a pneumatik

Jaký olej potřebuji? Které pneumatiky jsou vhodné pro můj Mercedes?

Mercedes me Vám ukáže všechny specifické díly a příslušenství pro Vaše vozidlo. Zaregistrujte se a Váš Mercedes jednoduše na portálu Mercedes me a najděte vhodný motorový olej, vhodné pneumatiky a také vhodné příslušenství speciálně vyladěné na Vaše vozidlo. Konec konců si Váš Mercedes zaslouží originály.

Připravte se na zimní výzvy.
Když jde o zimní obutí, nedělejte kompromisy.

Rozhodněte se pro prémiovou značku Mercedes Original.

S teplotami klesajícími k bodu mrazu roste naše starost o vaše bezpečí na cestách. Proto jsme pro vás připravili nabídku kompletních zimních kola pneumatik. Vyvíjíme a testujeme je přímo s předními světovými výrobci na míru jednotlivým modelům, a to podle vlastních přísnějších standardů.

Máme tak neustále pod kontrolou jejich prvotřídní kvalitu, která nese označení Mercedes Original (MO) a garantuje:

Přesnost bez kompromisů

Bezpečnost bez kompromisů

Design bez kompromisů

Zimní pneumatiky MO výrazně zvyšují vaše bezpečína cestách.

Z hlediska jízdních vlastností zimní pneumatiky jasně předčí letní, ať jde o délku brzdné dráhy, trakci, nebo ovladatelnost. Speciální drážkový systém dezénu a měkká elastická latexová směs zajišťují dokonalý kontakt s vozovkou. Výsledkem je až o 10 % kratší brzdná dráha na studených a mokrých cestách a až o 50 % kratší brzdná dráha na zasněžených cestách. A to může být z hlediska bezpečnosti rozhodující.

Všechny zimní pneumatiky Mercedes Original proto splňují tyto požadavky:

• Dosahují kratších brzdných drah

• Mají dezén s hlubšími drážkami

• Umožňují podávat špičkové výkony i při teplotách pod 7 °C

Pro více informací navštivte stránku nedelejtekompromisy.cz nebo nás kontaktujte na tel.: +420 271 077 120 | emailu: dily@mercedes-benz.com