Mercedes-Benz

Pomoc při defektu a nehodě

Rozsáhlá pomoc, s přímou volbou.

Co dělat, když se něco stane? Kam se obrátit při škodě? Kdo může být v případě potřeby rychle na místě? Mercedes-Benz pomůže. Jednoduše stisknutím tlačítka ve Vašem voze Mercedes nebo zavoláním si vyžádáte pomoc a my Vám poradíme a doprovodíme Vás při dalších krocích.

Asistenční linka servisu Mercedes-Benz: 00800 1 777 7777

Porucha, malá nehoda nebo větší škoda: naše kompetentní kontaktní osoby jsou tu pro Vás 24 hodin denně a sedm dní v týdnu. Pomohou Vám ve všech otázkách kolem případných škod a zorganizují pro Vás vhodná opatření. Od osobní péče na místě přes organizaci Vašeho pokračování v jízdě až po optimální opravu Vašeho vozu Mercedes. Vše z jedné ruky – vše, abyste zůstali mobilní a uvolnění.

Asistenční linka

Rychlé vytočení čísla, osobní spojení: při volání na číslo 00800 1 777 7777 se dovoláte 24 hodin denně našim kompetentním kontaktním osobám.

Tlačítko Mercedes me

Pomoc poklepáním prstu: tlačítko Mercedes me v telefonním seznamu Vašeho vozidla Vás spojí přímo s naším servisním zaměstnancem.

Tlačítko SOS

Postačuje stisknutí tlačítka: tlačítko SOS ve střešní ovládací jednotce Vašeho vozidla vytvoří neprodleně telefonické spojení s centrálou tísňových volání Mercedes-Benz.