Mercedes-Benz

Aktuální sezónní nabídky

Jarní prohlídka
Kompletní jarní prohlídka od střechy, až po podvozek zaručí pocit naprosté jistoty během letní sezóny. Využijte zvýhodněné ceny a nechte si svůj vůz zkontrolovat.
Od 1634 Kč vč. DPH.

Akční nabídka na přezutí kol
Využijte mimořádně zvýhodněných cen na přezutí Vašeho vozidla na letní pneumatiky. 

Objednání sady kol / pneu
Když jde o obutí, nedělejte kompromisy.

Čištění klimatizace
V létě bude Vaše klimatizace určitě často využívána. Zastavte se tedy u nás na servisu a nechte si klimatizaci vyčistit za akční cenu  2 049 Kč vč. DPH* a dýchejte znovu čistý vzduch. 

Originální akumulátory
Originální akumulátory Mercedes-Benz jsou volbou té nejvyšší kvality, co se týče spolehlivosti a odolnosti za každého počasí.
Výměna baterie vč. práce servisu již od 4.927 Kč vč. DPH.

Originální stěrače čelního skla
Stěrače jsou intenzivně opotřebovávány v průběhu zimní sezóny – větší opotřebení gumy je způsobeno mrazem a výskytem většího množství nečistot. To výrazně snižuje efektivitu stěračů.
Originální stěrače čelního skla již od 1 455 Kč vč. DPH.

Originální produkty sezóny
Bez ohledu na to, kam se vydáte užijte si maximální komfort na cestách. Naše nové produkty sezóny vám k tomu dopomohou. Navíc je nyní můžete pořídit za sníženou cenu.

Originální prostředky péče o vůz
Stejně jako vy, i váš Mercedes-Benz si zaslouží tu nejlepší péči, kterou můžeme poskytnout. Vyberte si z našich originálních prostředků určených jak pro exteriér, tak interiér vašeho vozu.

(*) V této ceně není zahrnuta výměna prachového filtru a prachový filtr samotný.