Mercedes-Benz

Aktuální sezónní nabídky

Dezinfekce vozu ozonem
Aby váš interier byl opět bezpečný a dezinfikovaný nejen pro Vás, ale i Vaše blízké. Dezinfekci vozu ozonem si můžete dopřát jako příplatkovou službu za akční cenu 590 Kč vč. DPH.

Letní prohlídka
Využijte akční ceny a připravte Vaše auto na letní sezónu.
Akční cena letní prohlídky od 1.186 vč. DPH

Čištění klimatizace
Růst venkovních teplot s sebou nese opětovné využívání klimatizací ve Vašich vozech. Z tohoto důvodu Vám nabízíme čistění klimatizací za jednotnou zvýhodněnou cenu 2 049 Kč vč. DPH*

Akční nabídka na přezutí kol
Využijte mimořádně zvýhodněných cen na přezutí Vašeho vozidla na letní pneumatiky.

Objednání sady kol/pneu
V případě, že u nás objednávku uskutečníte, získáte uskladnění Vaší zimní sady kompletů/pneumatik na tuto sezónu v hodnotě 2.000 Kč bez DPH zcela zdarma.

Originální akumulátory
Originální akumulátory Mercedes-Benz jsou volbou té nejvyšší kvality, co se týče spolehlivosti a odolnosti za každého počasí.
Výměna baterie vč. práce servisu již od 4.927 Kč vč DPH.

Originální stěrače čelního skla
Stěrače jsou intenzivně opotřebovávány v průběhu zimní sezóny – větší opotřebení gumy je způsobeno mrazem a výskytem většího množství nečistot. To výrazně snižuje efektivitu stěračů.
Originální stěrače čelního skla již od 1 349 Kč vč DPH.

Originální příslušenství
Bez ohledu na to, kam se vydáte a kolik toho budete mít s sebou i před sebou – střešní boxy a nosiče jízdních kol budou vaším ideálnímspolečníkem.

Dětské sedačky
Napříč historií značky Mercedes-Benz byla bezpečnost vždy hlavním tématem.A jinak tomu není ani u dětských sedaček.

Originální prostředky péče o vůz
Stejně jako vy, i váš Mercedes-Benz si zaslouží tu nejlepší péči, kterou můžeme poskytnout. Vyberte si z našich originálních prostředků určených jak pro exteriér, tak interiér vašeho vozu.

Aktuální sezónní brožury ke stažení
Stáhněte si naší nabíku Jaro / Léto 2020 nebo kompletní nabídku letních sad kol a pneumatik. Veškeré zboží můžete u nás i obědnat přes tel. linku +420 271 077 120 nebo emailem dily@daimler.com

(*) V této ceně není zahrnuta výměna prachového filtru a prachový filtr samotný.