Mercedes-Benz

Aktuální sezónní nabídky

Zimní prohlídka
Kompletní zimní prohlídka od střechy až po podvozek zaručí pocit naprosté jistoty během podzimní a zimní sezony. Využijte zvýhodněné ceny a nechte si svůj vůz zkontorlovat
za 968 Kč vč. DPH. 

Akční nabídka na přezutí kol
Využijte mimořádně zvýhodněných cen na přezutí Vašeho vozidla na zimní pneumatiky. Pro dodávkové vozy navíc zimní prohlídka zdarma v hodnotě 968 Kč vč. DPH.

Objednání sady kol/pneu
V případě, že u nás objednávku uskutečníte, získáte uskladnění Vaší letní sady kompletů/pneumatik na tuto sezónu v hodnotě 2.000 Kč bez DPH zcela zdarma.

Dezinfekce vozu ozonem
Aby váš interier byl opět bezpečný a dezinfikovaný nejen pro Vás, ale i Vaše blízké. Dezinfekci vozu ozonem si můžete dopřát jako příplatkovou službu za akční cenu 590 Kč vč. DPH.

Čištění klimatizace
V létě byla Vaše klimatizace určitě často využívána. Zastavte se tedy u nás na servisu a nechte si klimatizaci vyčistit za akční cenu  2 049 Kč vč. DPH* a dýchejte znovu čistý vzduch. 

Originální akumulátory
Originální akumulátory Mercedes-Benz jsou volbou té nejvyšší kvality, co se týče spolehlivosti a odolnosti za každého počasí.
Výměna baterie vč. práce servisu již od 4.927 Kč vč DPH.

Originální stěrače čelního skla
Stěrače jsou intenzivně opotřebovávány v průběhu zimní sezóny – větší opotřebení gumy je způsobeno mrazem a výskytem většího množství nečistot. To výrazně snižuje efektivitu stěračů.
Originální stěrače čelního skla již od 1 385 Kč vč DPH.

Originální příslušenství
Bez ohledu na to, kam se vydáte a kolik toho budete mít s sebou i před sebou – střešní boxy a nosiče jízdních kol budou vaším ideálnímspolečníkem.

Dětské sedačky
Napříč historií značky Mercedes-Benz byla bezpečnost vždy hlavním tématem.A jinak tomu není ani u dětských sedaček.

Originální prostředky péče o vůz
Stejně jako vy, i váš Mercedes-Benz si zaslouží tu nejlepší péči, kterou můžeme poskytnout. Vyberte si z našich originálních prostředků určených jak pro exteriér, tak interiér vašeho vozu.

Aktuální sezónní brožury ke stažení
Stáhněte si naší zimní nabíku kompletních kol a pneumatik pro osobní a dodávkové vozy. Veškeré zboží můžete u nás i obědnat přes tel. linku +420 271 077 120 nebo emailem dily@daimler.com

(*) V této ceně není zahrnuta výměna prachového filtru a prachový filtr samotný.