Mercedes-Benz

V mezní oblasti jako doma.

Volant a sdružený přístroj

U cíle. Už při nastoupení.

S novými tlačítky na volantu AMG získá Váš volant výrazný sportovní charakter: umožňují rychlé a cílené ovládání specifických funkcí jízdní dynamiky.

Díky individuálně konfigurovatelnému sdruženému přístroji a centrálnímu media displeji s úhlopříčkou 31,2 cm (12,3 palce) máte vždy přehled o všech relevantních informacích. Unikátní inovace: osm tlačítek displeje umístěných ve středové konzole a spínač v ovládacím panelu.

Kokpit a sedadla AMG Performance

V mezní oblasti jako doma.

Kokpit modelu Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé přesvědčí mimořádně kvalitními materiály a prvotřídním zpracováním. Nová vůně AMG Vám umožní vnímat Performance všemi smysly.

Bezpečnost a komfort: sedadla AMG s příplatkovým čalouněním kvalitní kůží nappa Exclusive nebo za příplatek dostupná sedadla AMG Performance v kombinaci kůže nappa Exclusive a sportovní mikrovlákno DINAMICA s barevným kontrastním prošitím poskytují vynikající boční oporu v zatáčkách.

Prostor a komfort

Prvotřídní dojem na všech místech k sezení.

Více prostoru, vyšší výkon, větší vzrušení: model Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé nabízí více místa a možností využití. Ryzí potěšení ze sportovní jízdy s komfortem pravého sedanu.

Důsledné rozšíření rodiny vozidel AMG GT o čtyřdveřové kupé otevírá segment sportovních vozidel těm zákazníkům, kteří hledají vozidlo pro každodenní použití, ale nechtějí se vzdát jedinečného výkonu vozidel Mercedes-AMG. Interiér dokreslují individuální sady výbavy.

Předstihnout všechny. I koncepcí zadní části.

Tři různé varianty zadních sedadel.

Zadní část modelu Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé poskytuje maximální komfort. Kromě jednotlivých sedadel a neděleného lavicového sedadla jsou možné i konfigurace se dvěma samostatně sklopnými sedadly s funkční business středovou konzolou. Komfortní jednotlivá sedadla vytváří luxusní a kvalitní prostředí. Na zadních místech k sezení mají cestující přístup k rozsáhlým multimediálním funkcím a komfortním výbavám. Za příplatek dostupná zadní část v prémiovém provedení nabízí řadu individuálních možností nastavení a komfortních výbav jako temperované držáky nápojů, funkci bezdrátového nabíjení a dotykovou obrazovku. Možnost sklopení sedadel rozšiřuje objem ložného prostoru. Díky tomu si čtyřdveřové kupé nárokuje vedoucí postavení i s ohledem na zadní část.

Mercedes-AMG GT 43: spotřeba paliva kombinovaná: 8,3-8,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 189-184 g/km[1];

Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 9,4-9,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 215-209 g/km[1];

Mercedes-AMG GT 53 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 9,4-9,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 215-209 g/km[1];

Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 11,2-11,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 256-252 g/km[1];

Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 11,3 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 257 g/km[1]

[1] Mercedes-AMG GT: spotřeba paliva kombinovaná: 9,6–9,3 l/100 km | emise CO2, kombinovaný provoz: 224–216 g/km. Uvedené hodnoty jsou „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 2 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153, které byly stanoveny v souladu s dodatkem XII nařízení (ES) č. 692/2008. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Z důvodu zákonných změn příslušných zkušebních postupů mohou být v prohlášení o shodě relevantním pro registraci vozidla a příp. daň z motorového vozidla uvedeny vyšší hodnoty. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší podle zvolených příplatkových výbav.