Mercedes-Benz

Exteriér

Mercedes-AMG GT je ikonou motoristického sportu, která hledá sobě rovného.

Působí ctižádostivě již během stání. Uchvátí Vás každým detailem. Kdo sní o skutečném silničním sportovním voze, okamžitě uzná: jen takto může vypadat.

Sportovní příď

Prodloužená přední část: design přídě vozu Mercedes-AMG GT. Četné prvky z motoristického prvky společně vytvářejí dynamický charakter vozu. Směr udává velmi dlouhá, hluboko sahající kapota motoru.

Kryt chladiče specifický pro AMG podtrhuje sportovní ambice vozu. Nový design světlometů LED High Performance a obzvláště nové ztvárnění světel pro jízdu ve dne vytváří ještě výraznější příď vozu Mercedes-AMG GT než před faceliftem.

Výrazná záď

Klasický fastback design okouzluje koncovými LED světly se ztmavenými prvky v interiéru. Dynamiku podtrhuje inovovaný zadní difuzor se dvěma dvojtrapézovými kryty koncovek výfuku v chromu s vysokým leskem.

Dynamická silueta

Dynamická silueta působivě dává najevo nezadržitelný dopředný tah. Výrazný nový design prahových nástavců se silnějšími obrysy a doplňujícími ozdobnými prvky přechází v silné boky.

Mercedes-AMG GT: spotřeba paliva kombinovaná: 11,4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 261 g/km;
Mercedes-AMG GT S: spotřeba paliva kombinovaná: 11,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 262 g/km;
Mercedes-AMG GT C: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km;
Mercedes-AMG GT R: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.