Mercedes-Benz

Interiér

Vysoký výkon ze samého nitra vozu.

Také interiér modelu Mercedes-AMG GT sleduje původní cíl: maximální jízdní výkon.

Sportovní kokpit

Kokpit okouzluje technicky špičkovým interiérem: koncepce uživatelského rozhraní s plně digitálními přístroji a displejem s úhlopříčkou 31,2 cm (10,2 palce). V centru nová středová konzola s inovativními spínači displeje. S volantem AMG Performance v kůži nappa s tlačítky na volantu AMG máte vozidlo optimálně pod kontrolou. Velmi kvalitně zpracované materiály propůjčují interiéru charakter řemeslné výroby.

Exkluzivní interiér

Sedadla AMG Performance vozu Mercedes AMG GT v příplatkové výbavě jsou díky dokonalým sportovním vlastnostem při sezení základem maximální suverenity v ovládání. Tvar sedadla se silnými obrysy, integrovanými opěrkami hlavy a štítkem AMG sjednocuje ideální boční podporu při sportovním jízdním stylu s obzvláště dynamickým vzhledem. S faceliftem jsou dostupné další varianty čalounění.

Mercedes-AMG GT: spotřeba paliva kombinovaná: 11,4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 261 g/km;
Mercedes-AMG GT S: spotřeba paliva kombinovaná: 11,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 262 g/km;
Mercedes-AMG GT C: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km;
Mercedes-AMG GT R: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.