Mercedes-Benz

Mercedes-AMG EQE
Elektřina našla svou sílu.

Technické údaje

VýkonZrychlení

Dojezd
Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC350 kW (476 k)4,2 s z 0 na 100 km/h462-533 km (WLTP)
Mercedes-AMG EQE 53 4MATIC+460 kW (626 k) / 505 kW (687 k)3,5 s / 3,3 s444-518 km (WLTP)

Dojmy
Plné nabití výkonu Mercedes-AMG.

Nový vůz Mercedes-AMG EQE spojuje elektrifikaci a digitalizaci. Stejně dechberoucí jako jeho hodnoty zrychlení je také plně digitální kokpit interiéru s MBUX Hyperscreen. Mercedes-AMG EQE je dostupný ve dvou výkonových variantách.

Výrazné prvky vozidla
Z elektrického vozidla se tak stává extatické.

Pomocí vybraných komponentů High Performance umocňuje Mercedes-AMG design, interiér a zážitek z jízdy vozem EQE.

Vysoký výkon, kamkoliv se podíváte.

Okamžitě jste ho poznali. Nezaměnitelná maska chladiče specifická pro AMG s černým panelem a vertikálními výztuhami, integrovanou hvězdou Mercedes a nápisem „AMG“ a předním nárazníkem v typickém designu křídla AMG ve tvaru písmene A. Stejně stylová jako odtrhová hrana na zádi specifická pro AMG nebo zadní nárazník v barvě vozu s aerodynamicky optimalizovaným difuzorem a třemi lamelami v chromu jako označení AMG EV. K tomu sportovní design se siluetou připomínající kupé a všemi typickými prvky od Mercedes-EQ. Krátké převisy, dynamická záď a kola z lehké slitiny AMG lícující s vnější konturou vozidla propůjčují vozu Mercedes-AMG EQE společně se svalnatými bočními partiemi výrazný atletický charakter.

Nastupte a dobře se připoutejte.

Hyperscreen vozidla EQE se snoubí s vysokým výkonem modelů AMG. Dechberoucí kombinace. Dalšími důležitými výbavami jsou sportovní sedadla AMG se specifickým vzorem, speciální potahy sedadel a červené bezpečnostní pásy a také za příplatek dostupný volant AMG Performance v kůži nappa nebo karbonu / mikrovláknu MIKROCUT, s hliníkovými řadicími pádly a tlačítky AMG na volantu. Odlišný vzhled zajišťuje také řada detailů: například sportovní pedály AMG, koberečky AMG a speciálně koncipovaná zobrazení kokpitu související s vysokým výkonem.

Design interiéru
Kokpit předběhl dobu.

Volant AMG Performance
Zde je všechno podřízeno Vašim potřebám: volant AMG Performance je čalouněný kůží nappa a perforovaný v oblastech úchopu. Výbavu doplňují tlačítka AMG na volantu a hliníková řadicí pádla ve stříbrné barvě k volbě různých rekuperačních stupňů.

MBUX Hyperscreen
Pokroková estetika všude, kam se podíváte: obrazovky s vysokým rozlišením přes celou šířku vozidla pod společným krycím sklem zaujmou komfortem, designem a haptickým komfortem zobrazování ve specifickém vzhledu pro AMG.

Sportovní sedadla AMG se specifickým designem
Stylový charakter mají černá sportovní sedadla AMG čalouněná syntetickou kůží ARTICO / mikrovláknem DINAMICA, se specifickým vzorem a červenými bezpečnostními pásy. Za příplatek jsou dostupná také s čalouněním v kůži nappa AMG ve dvou odlišných barevných světech.

Panoramatické posuvné střešní okno
Díky panoramatickému posuvnému střešnímu oknu zažijete fascinující pocit svobody a v interiéru si vychutnáte příjemně světlé prostředí, zatímco exteriéru dodá tato výbava lehkost a exkluzivitu. Inovativní je ovládání pomocí dotykového posuvného ovladače.

Poptávkový formulář

*
*
*

Na základě výše uvedených kontaktních údajů Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.
Děkujeme.

Mercedes-Benz Praha, Daimlerova 2, Praha 4 - Chodov

*
*

* Prosíme, vyplňte všechny údaje označené hvězdičkou.

   
{"id":"45e7e855_174c_47ea_ad8f_be40a20a3db8","path":"/content/czechia/retail-cesko/mercedes-benz-praha/cs/desktop/passenger-cars/vehicle-type/EQE/EQE_PAD/jcr:content/par/formview","messagingModule":"dcsv2","success":"E-mail byl úspěšně odeslán.","error":"E-mail se nepodařilo doručit. Prosím, zkuste to později.","closeButtonLabel":"Zavřít","successHeadline":"Úspěch","errorHeadline":"Failure"}