Mercedes-Benz

Sady designové výbavy

Vtiskněte Vašemu novému GLA individuální podobu.

Sada koženého čalounění AMG

Vychutnejte si sportovní charakter ve vysoce kvalitním provedení. Sada koženého čalounění AMG jako doplněk linie AMG dodá vozidlu neobyčejně elegantní výraz. Sportovní sedadla čalouněná dvoubarevnou kůží a také ozdobné prošití na přístrojové desce a spodní hraně bočních oken dodávají interiéru výrazně hodnotnější vzhled.

Sada Night

Sada Night přináší další výrazné prvky, které na první pohled zaujmou. Obzvláště nápadné akcenty ve výrazné černé barvě podtrhují individualitu a sportovní vzhled Vašeho vozidla.

Součásti sady Night:

- Černé obložení dveří s ozdobným dekorem v lesklé černé barvě

- Kryty vnějších zpětných zrcátek lakované černou barvou, v kombinaci s barevným odstínem metalíza černá cosmos (191) jsou lakovány v barvě vozidla

- Ozdobná lišta spodní linie oken a ozdobné lemování oken v lesklé černé barvě

- Pevný střešní nosič v matné černé barvě

- Determální, tmavě tónovaná skla od B-sloupku (840)

Sada koženého čalounění

Výjimečná estetika pro Vaše vozidlo: interiér se stane prostorem pro zážitky. Kůže, vysoce kvalitní přírodní produkt, dodává sedadlům luxusní vzhled. Další atraktivní akcenty vytváří ozdobné prošití na spodní hraně bočních oken a na přístrojové desce. Krása, která je zároveň příjemná na dotek.

Sada designo
Individualita ve své nejkrásnější podobě.

Vybrané detaily a výrazné prvky pro Váš Mercedes-Benz.

designo je nabídka individualizace pro exkluzivní lakování a vysoce kvalitní výbavy interiéru. Vybrané materiály a řemeslné umění zdokonalují design Vašeho vozu Mercedes-Benz a starají se o velmi zvláštní typ smyslových zážitků. Získáte automobil se zcela zvláštní hodnotou – vyrobený podle Vašich představ a přání.