Mercedes-Benz

Sady komfortní výbavy

Komfortní výbavy, jako stvořené pro Vás.

Sada energizujícího komfortu Plus

Komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni.

Sada energizujícího komfortu Plus představuje novinku – nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. Za tím účelem spojuje maximální prémiové výbavy s inovativními inteligentními systémy. Okouzlující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat a rozmazlovat. Pro delší výkon za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Komfortní sada KEYLESS-GO

Maximální komfort pro startování, zamikání a otevírání vozidla.

Maximální komfort pro Vaše každodenní používání automobilu: s komfortní sadou KEYLESS-GO otevřete, nastartujete a zamknete Vaše vozidlo, stačí mít jen u sebe klíček od vozidla. HANDS-FREE ACCESS umožňuje bezdotykové a plně automatické otevření a zavření víka zavazadlového prostoru.

Součásti komfortní sady KEYLESS-GO:

- Klíček od vozidla s funkcí KEYLESS-GO
- Systém přístupu a oprávnění k jízdě KEYLESS-GO
- Tlačítko start-stop
- Komfortní otevírání a zavírání
- Kliky dveří s chromovaným dekorem
- HANDS-FREE ACCESS
- Osvětlení prohlubní klik dveří
- Dálkové zavírání víka zavazadlového prostoru
- Elektrické otevírání/zavírání víka zavazadlového prostoru EASY-PACK

Sada Off-Road

Připravte své GLB na náročný terén: přídavný program Offroad optimalizuje trakci například na sněhu, blátě nebo nezpevněném povrchu. Tomu se přizpůsobuje nárůst výkonu motoru a regulace ABS pro lehké terény mimo asfaltové silnice.

Pomocí funkce DYNAMIC SELECT můžete nastavit doplňkový jízdní program Offroad – pokud například jedete lehkým terénem.

Navíc si můžete přes media displej vyvolat animaci pro danou jízdní situaci. Realistické zobrazení stoupání, úhlu náklonu a technických nastavení Vám pomůže správně odhadnout jízdní manévr.

Sada energizujícího komfortu

Váš nový vůz GLA Vás může cíleně povzbuzovat a tím Vám zpříjemnit jízdu.

Sada energizujícího komfortu představuje novinku – nabízí komfort pro všechny smysly na nejvyšší úrovni. K tomu účelu spojuje prémiové výbavy s inovativní inteligencí. Fascinující výsledek: Váš Mercedes Vás může cíleně povzbuzovat. Pro delší výdrž za volantem a velmi příjemnou jízdu.

Program „Svěžest“ přinese do interiéru povzbuzení – intenzivní proudění vzduchu a vytvoří osvěžující prostředí. Program „Vitalita“ Vám dodá novou energii – mimo jiné pomocí aktivizační hudby. Aktivní namísto pasivní je naopak „Trénink“: prostřednictvím videí se cviky můžete cíleně využít své přestávky během jízdy.

Sada ortopedických sedadel

Sada ortopedických sedadel zajišťuje maximální komfort sezení.

Sada ortopedických sedadel přizpůsobí sedadlo pomocí většího nebo menšího množství vzduchu v podélných vzpěrách jako oblek střižený na míru. Pokud nastavíte opěradla tak, aby byla obzvlášť úzká, zlepšuje se boční opora pro sportovní jízdní manévry. Nafukovací komory zase vytváří masážní efekt v oblasti bederní páteře. Vašim zádům se dostane zasloužené pozornosti.

Součásti:

- Ortopedická sedadla s nafukovacími vzduchovými komorami ve spodní části opěradla sedadla a v bočních vzpěrách
- Masážní efekt v oblasti bederní páteře způsobený pulzujícími vzduchovými komorami bederní opěrky
- Elektricky nastavitelná bederní opěrka poskytuje páteři dodatečnou oporu
- Doporučeno spolkem Aktion Gesunder Rücken (Akce pro zdravá záda, AGR)

Sada konektivity pro chytrý telefon*

Tato sada propojí Váš chytrý telefon s ovládacími a zobrazovacími prvky Vašeho vozidla. Obsahy Vašeho chytrého telefonu tak můžete přes aplikaci Apple CarPlay® nebo Android Auto® bezpečně a pohodlně používat i za jízdy. Navíc máte vždy přehled o svém vozidle a můžete načíst informace o vozidle zcela pohodlně z domova nebo na cestách.

Součásti:

- Sada pro chytrý telefon (14U)
- Nastavení vozidla (08U)
- Monitorování vozidla (09U)

* Pro používání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a také přijetí uživatelských podmínek pro služby Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí úvodní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit. První aktivace služeb je možná během 1 roku od první registrace nebo zprovoznění zákazníkem – v závislosti na tom, co nastane dříve.

Sada pro zavazadlový prostor

Sada pro zavazadlový prostor přináší ještě více místa, pořádku a bezpečnosti.

Přepravujte předměty denní potřeby a předměty pro volný čas ještě praktičtěji a bezpečněji. Sada pro zavazadlový prostor kombinuje další možnosti uložení a připojení, jako např. 12 V zásuvku. Váš vůz získá více variability a stane se miniaturní elektrickou nabíjecí stanicí. Napájí například Vaši chladicí tašku pro nákup nebo pobyt na pláži.