Mercedes-Benz

Design exteriéru

Všude si získá okamžitý respekt.

Působivý a nevšední vzhled: Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC je vstupem do světa AMG Driving Performance a nezapře inspiraci motoristickým sportem ani po vizuální stránce: sebevědomý design exteriéru je toho jasným dokladem a na první pohled prozrazuje sounáležitost s unikátní rodinou AMG.

Kryt chladiče ve specifickém designu AMG

Výrazná maska chladiče ve specifickém designu AMG s vertikálními lamelami a přední ochranný panel ve specifickém designu AMG s předním splitterem a bočními lamelami s ozdobnými prvky v barvě stříbrná chrome podtrhují sebevědomý, dynamický vzhled nového vozidla Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC již na první pohled. A to vše je jen začátek.

Dolní oplechování zádě AMG a odtrhová hrana AMG

Klidně změňte perspektivu - Vaše emoce zůstanou. Expresivní vzhled modelu Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC má působivé pokračování v podobě dolního oplechování zádě AMG a dvěma kulatými koncovkami výfuku a odtrhovou hranou AMG na střešním spoileru. A to ještě není vše.

Disky kol AMG z lehké slitiny

Dynamický vzhled nového modelu Mercedes-AMG GLA 4MATIC Vám nedovolí odtrhnout zrak. To dokážeme pochopit. Co by mohlo být působivější než disky kol AMG z lehké slitiny, které tento dojem ještě umocní? Vyberte si z nejrůznějších atraktivních designů v rozměru od 48.3 cm (19") do 53,3 cm (21").

Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 7.5 - 7.4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 171 - 170 g/km[1]

[1]Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.