Mercedes-Benz

Design interiéru

Není to jen pracoviště.

Nýbrž kokpit, který si toto označení plně zaslouží. Od přístrojů a ukazatelů specifických pro AMG přes sportovní sedadla až po dole zploštělý multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa s hliníkovými řadicími pádly. S jejich pomocí budete mít intuitivně pod kontrolou nejen své vozidlo, ale i všechny nerovnosti na silnicích ve Vašem městě.

Kokpit AMG

Multimediální systém MBUX se sdruženým přístrojem včetně menu AMG a media displej nabízí další sportovní informace a specifický design zobrazení AMG. Zaměření na výkon prozrazuje také středová konzola AMG s loketní opěrkou ve specifickém designu AMG a AMG DRIVE UNIT, sestávající z integrovaných tlačítek pro ovládání manuálního režimu převorovky, třístupňového systému ESP® a podvozku AMG RIDE CONTROL dostupného v příplatkové výbavě.

Multifunkční sportovní volant AMG čalouněný kůží nappa

Tříramenný volant AMG Performance se zploštělou spodní hranou, tlačítky dotykového ovládání a hliníkovými řadícími pádly na volantu je dostupný ve třech provedeních. Ve všech případech je zcela zaměřen na komfort řidiče. S tlačítky na volantu AMG dostupnými za přípalatek můžete dovést autentickou závodní atmosféru k dokonalosti.

Sportovní sedadla a bezpečnostní pásy designo

Interiér se sportovními sedadly ve standardní výbavě zdobí červené akcenty. Čalounění v kombinaci z černé syntetické kůže ARTICO/mikrovlákna DYNAMICA zdůrazňuje expresivní charakter a vytváří kontrast s červeným dvojitým prošitím a červenými bezpečnostními pásy designo. Poznejte zblízka špičkový výkon.

Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 7.5 - 7.4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 171 - 170 g/km[1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.