Mercedes-Benz

Výbavy AMG

Popusťte uzdu své fantazie.

Sada AMG Night

S nápadnými designovými prvky v černé a lesklé černé barvě podtrhnete expresivní charakter vozidla. O výjimečný dojem se postará přední splitter lakovaný příslušným barevným odstínem a černé chromované koncovky výfuku. Determální tmavě tónovaná skla od B-sloupku pak zase babízejí praktické výhody.

Sada AMG Aerodynamic*

Sada AMG Aerodynamic, vyvinutá ve větrném tunelu, zlepšuje jízdní vlastnosti při vysokých rachlostech a tvoří základ pro vyšší radost z jízdy. Montované díly zvyšují přítlačnou sílu. Pevně namontované zadní křídlo AMG je jasným vyjádřením přání nekompromisního výkonu.

Sportovní sedadla AMG Performance

Se sedadly AMG Performance pro řidiče a spolujezdce dokonale splynete s kokpitem a získáte ideální boční oporu. Bočnice opěradel sedadel a sedáků se přesně přizpůsobí Vašemu tělu. Vychutnáte si tak dynamické jízdní manévry jako v opravdovém sportovním voze. V případě potřeby zajistí integrované vyhřívání sedadla příjemné pohodlí.

Tlačítka na volantu AMG

S tlačítky na volantu AMG bude Váš volant vypadat velmi sportovně: díky nim rychle a cíleně ovládáte specifické funkce jízdní dynamiky. Pro soustředěný, nerušený zážitek z jízdy zaměřený na výkon - a pro autentickou atmosféru závodního vozu v kokpitu.

Prahové lišty AMG s osvětleným nápisem "AMG"

Prostřednictvím prahových lišt AMG deklarujete svůj důraz na sportovně exkluzivní exteriér. Prahové lišty z kartáčované nerezové oceli zaujmou zjména bíle osvětleným nápisem "AMG", který vytvoří při každém nastupování a vystupování z vozidla jedinečnou atmosféru. Praktická funkce: robustní prahové lišty z nerezové oceli plní nejen funkci designového doplňku, ale i ochrany před poškozením.