Mercedes-Benz

Výkon

Třístupňový elektronický stabilizační systém (ESP®)

Třístupňový elektronický stabilizační systém ESP® nabízí bezpečnost, ale i potěšení z jízdy, neboť jízdní dynamiku lze individuálně přizpůsobit. Pomocí tlačítka ESP® může řidič volit mezi třemi individuálními nastaveními pro zásahy systému ESP®: "ESP® ON" pro vysokou bezpečnost, ESP® SPORT HANDLING MODE" pro sportovnější styl jízdy a vyšším hnacím momentem na zadní nápravě a "ESP® OFF" pro jízdy na uzavřených okruzích. Příslušný aktivovaný stav se zobrazí na sdruženém přístroji AMG.

Vysoce výkonná brzdová soustava AMG

Kdo intenzivně zrychluje, měl by mít také možnost stejně rychle zpomalit. Vysoce výkonná brzdová soustava AMG se stříbrnými třmeny kotoučové brzdy a černým nápisem AMG vpředu je rovnoceným spoluhráčem pro silný výkon. Zpomalení lze jemně dávkovat a tato součást vozu zůstává odolná i při vysokém zatížení.

Jízdní programy AMG DYNAMIC SELECT

S jízdními programy AMG DYNAMIC SELECT máte s sebou ve voze svého osobního závodního inženýra. V závislosti na situaci nebo náladě můžete zintenzivnit sportovní vlastnosti Vašeho vozidla. K tomu máte kromě předdefinovaných nastavení k dispozici také individuálně volitelné kombinace - například dynamicky koncipovaný pohon s komfortním nastavením řízení. Všechny jízdní programy mají také vizuální inscenaci. Ve sdruženém přístroji AMG vidíte - podle jízdního programu - speciální symbol. Navíc se při změně jízdního programu na media displeji zobrazí vyskakovací okno.

AMG TRACK PACE

Příplatková funkce AMG TRACK PACE funguje jako osobní závodní inženýr. Tato funkce integrovaná v multimediálním systému MBUX analyzuje schopnosti řidiče za účelem jejich cíleného zlepšování. V kombinaci s příplatkovou výbavou "rozšířená realita pro navigaci multimediálního systému MBUX" může dokonce zobrazit na obrázku ideální linii trasy.