Mercedes-Benz

Design vozidla

SUV s neobvyklou elegancí.

Důsledný s každou linií.

Sportovně výrazná linie AMG.

Příplatková linie AMG se pyšní elegantní diamantovou maskou chladiče. Důkazem sportovního stylu jsou sportovní nárazníky, velké otvory pro přívod vzduchu, lakovaná obložení podběhu kola a speciální kola z lehké slitiny.

Fascinující ztvárnění světel LED.

Světlomety vozu GLE jsou již ve standardním provedení vybaveny moderní technologií LED. Proto je mohou naši designéři uspořádat jako malá umělecká díla, s nezaměnitelným designem a barvou světla podobnou dennímu světlu a tím velmi příjemnou. O lesk v očích našich inženýrů se starají příplatkové světlomety MULTIBEAM LED s dálkovými světly ULTRA RANGE. Díky jejich 84 individuálně nastavitelným diodám LED umožňují velmi rychlé a přesné přizpůsobení světlometů aktuální dopravní situaci.

Kola o velikosti až 55,9 cm (22 palců).

Vhodné kolo je ozdobou každého designu. Pro nové GLE jsou nyní k dispozici tak velká kola jako nikdy předtím. Od 45,7 cm (18 palců) do 55,9 cm (22 palců). Od zdrženlivé elegance až po působivou exkluzivitu.

Atletická záď.

Nezaměnitelným designovým prvkem nového GLE jsou muskulaturní tvary mezi sloupkem C a zadními světly. Jejich čistota a dynamika jsou pro moderní design Mercedes-Benz typické. Sotva lze sílu ztvárnit elegantněji a dynamičtěji.

Vnitřek je vše, co se počítá.

Digitální displeje, pórovitá dřeva a výrazné designové prvky SUV svědčí o ohromující vnitřní velikosti.

Širokoúhlý kokpit.

Již na první pohled mimořádný designový kousek: elegantní širokoúhlý kokpit. A bude stále lepší, čím hlouběji se ponoříte: vyberte si ze čtyř různých stylů zobrazení, nechte se za příplatek navigovat pomocí systému MBUX s rozšířenou realitou pro navigaci, umístěte si své požadované obsahy. To vše je možné na dvou displejích o úhlopříčce 31,2 cm (12,3 palce) pod kvalitním sklem.

Designové prvky.

G znamená terénní vozidlo. To vidíte a cítíte u bezpočtu detailů nového GLE. K těm nejvýraznějším patří hranaté výdechy vzduchu, masivní držadla u středové konzoly a za příplatek dostupná pórovitá dřeva, která interiéru propůjčují přirozený, nezaměnitelný charakter. Které SUV to o sobě ještě může tvrdit?

Čalounění a ozdobné výplně interiéru.

Váš vlastní, nezaměnitelný styl: našli jste ho v novém GLE. Za příplatek jsou dostupné exkluzivní kombinace s barevnými odstíny jako béžová macchiatto / šedá magma, hnědá espresso / šedá magma, hnědá tartufo / černá nebo šedá magma / černá. Na výběr jsou dále ozdobné prvky z kartáčovaného hliníku, se strukturou kovu nebo z pórovitého dřeva. O neobyčejný vzhled materiálů se postará za příplatek dostupné ambientní osvětlení s 64 barvami.

Linie AMG interiér.

Seznamte se s novým GLE z jeho vzrušující stránky. Linie AMG ozvláštňuje interiér pomocí sportovních sedadel, sportovních pedálů AMG, sportovního volantu a koberečků AMG. Pro všechny, kteří se nespokojí s jedním úspěchem, nýbrž chtějí pokračovat za dalším cílem.

Variabilita.

Nic nepropůjčuje charakteru takovou sílu jako schopnost se přizpůsobit. GLE je toho dobrým příkladem: za příplatek nabízí až sedm míst nebo obrovský zavazadlový prostor. Jednotlivé části sedadel lze dělit a sklápět, druhou řadu sedadel lze navíc posouvat.