Mercedes-Benz

Mercedes-EQ.
Vítejte ve světě elektromobility společnosti Mercedes-Benz.

Elektromobilita
O Mercedes-EQ – Electric Intelligence od Mercedes-Benz.

Přepínáme: s produktovou a technologickou značkou Mercedes-EQ vytváříme elektromobilní ekosystém složený z produktů, služeb, technologií a inovací.

Mercedes-EQ znamená inteligentní elektromobilitu. Pro atraktivní design, výjimečnou radost z jízdy, vysokou každodenní praktičnost a maximální bezpečnost. Fascinující vlastnosti jízdy na elektrický pohon si můžete vychutnat právě tak komfortně, bezpečně a spolehlivě, jak to od značky Mercedes-Benz očekáváte.

Elektrický provoz bez kompromisů s modely Mercedes-EQ.
Čistě elektrická mobilita znamená absenci lokálních emisí, téměř nehlučný pohyb vpřed a vynikající odezvu. Výsledkem je zcela nový zážitek z jízdy a perspektivní forma mobility připomínající průkopnickou práci před 130 lety.

Dokonalá kombinace elektrického a spalovacího motoru.
Naše modely s pohonem plug-in hybrid jsou kombinací toho nejlepšího z obou světů: dynamiky a účinnosti elektromotoru a dojezdu spalovacího motoru. V městském provozu mohou jezdit čistě na elektřinu, lze je nabíjet doma a na veřejných nabíjecích stanicích a na dlouhých trasách nabízejí obvyklý komfort málo častých zastávek za účelem čerpání paliva.

Nabíjení a služby
Elektromobilita by měla být jednoduchá, rychlá a pohodlná. A především: snadno dostupná. K tomu jsou zapotřebí komplexní řešení, která umožňují intuitivní přístup k infrastruktuře nabíjení nebo zavedení nabíjení přímo domů.