Fleet Center

Fleetové centrum

Pokud vaše společnost uvažuje o zahrnutí vozů Mercedes-Benz do svého vozového parku, jste zde na správné adrese.
Naše poslání
Naše oddělení pro velkoodběratele vám může na základě detailní analýzy vašich potřeb navrhnout optimální řešení pro nákup osobních vozidel Mercedes - Benz. Naše vozidla se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí, komfortem cestování a bezpečností, to vše při rozumných nákladech na provoz a vysoké zůstatkové hodnotě. To je předurčuje jako vynikající flotilová vozidla pro firemní autoparky, zejména pro střední a vyšší management.
Cenová nabídka na míru
Na základě počtu odebraných vozů vám připravíme výjimečnou cenovou nabídku. Navíc jsme schopni vám navrhnout zajímavé způsoby financování formou finančního či operativního leasingu, a to prostřednictvím naší sesterské společnosti Mercedes – Benz Financial Services, s.r.o. (www.mbfs.cz) 
Servisní smlouva
Užitečným produktem pro vaši firmu může být servisní smlouva, která je variabilní a obsahuje například: rozšířenou záruku, pravidelnou údržbu předepsanou výrobcem, díly podléhající opotřebení, pneumatiky a další. To vám umožní lépe kontrolovat váš firemní park, vyhnout se neočekáváným výdajům a pomocí fixních měsíčních splátek plánovat provozní náklady.
ISP
Dále nabízíme také velkoodběratelům možnost získání integrovaného servisního paketu (ISP) a to za velmi atraktivní ceny navíc k velkoodběratelkým slevám. Pro další informace můžete kontaktovat fleetového manažera.
Jsme připraveni vás kdykoliv a kdekoliv navštívit, analyzovat vaše potřeby a navrhnout pro vás optimální řešení šité na míru tak, aby vyhovovalo vašim potřebám i ekonomickým možnostem vaší společnosti.

Jiří Opichal

Fleetový prodej vozidel Mercedes-Benz
Daimlerova 2296/2, 149 45 Praha 4-Chodov
Tel.: 271 077 319
Mob.: 603 883 036
E-mail: jiri.opichal@daimler.com