Mercedes-Benz

Druhý nejhezčí důvod pro založení rodiny.

Nová třída B je atraktivně sportovní a dynamická jako nikdy dříve.

Inovativní design interiéru „wrap around“

Interiér nové třídy B Vás při nastupování doslova obejme. Přechody mezi přístrojovou deskou, středovou konzolou a obložením dveří jsou plynulé a zajišťují příjemný efekt „wrap around“. Velké plochy oken a úzké sloupky střechy vytvářejí prosvětlené prostředí a umožňují fascinující výhled do všech stran.

Inovativní design interiéru „wrap around“

Velká kola o velikosti 19 palců

Nová dimenze sportovního stylu: nová třída B Vám poprvé nabízí také exkluzivní výběr kol z lehkých slitin o velikosti 48,3 cm (19"). 5dvoupaprskový design v barvě šedá matná Himalaya, ve vícepaprskovém designu AMG v černé barvě nebo v barvě šedá titatium: máte možnost výběru.

Velká kola o velikosti 19 palců

Ambientní osvětlení v 64 barvách

Volitelné ambientní osvětlení s příjemným světlem vytváří jedinečnou atmosféru v interiéru. A vše podle vašeho osobního přání nebo nálady. Můžete si vybrat ze 64 barev, stejně jako stylově sladěné barevné schémata a světelné efekty, které ponoří ventilační průduchy, dveře a přístrojovou desku do fascinující hry barev.

Ambientní osvětlení v 64 barvách

Kvalitní materiály

Zde ladí každý detail: sedadla, ozdobné prvky, větrací výdechy a zejména přístrojová deska. Co je toho příčinou? Interiér nové třídy B je možné zcela individuálně přizpůsobit Vašemu individuálnímu vkusu. V závislosti na požadavku a linii výbavy máte k dispozici výběr z množství barevných možností a nejkvalitnějších materiálů. Např. nejjemnější kůže, pórovité dřevo nebo luxusní chromované prvky. Nakonec sami nejlépe víte, co se Vám líbí.

Ambientní osvětlení v 64 barvách