Mercedes-Benz

Operativní leasing

Prostě jen jezdíte

Posaďte se za volant vozu, po kterém toužíte. Bez starostí, bez neočekávaných nákladů v průběhu používání vozidla, jen s nízkou měsíční splátkou. A dopřejte si jedinečný zážitek z jízdy.

Třída B 180
od 11 143 Kč s DPH

Měsíční splátka za předpokladu:

- Roční limit 15 000 km

- navýšená splátka 0 %
  0 Kč včetně DPH

POJIŠTĚNÍ VE SPLÁTCE

- Havarijní pojištění (spol. 10%)

- Povinné ručení

- Pojištění skel

- Pojištění GAP

SERVISNÍ SLUŽBY VE SPLÁTCE

- Servisní služba1)

1) Servisní službou se rozumí:

ISP – Integrovaný Servisní Paket (součástí splátky pro nabízené modely osobních vozidel) zahrnuje provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek.

Servisní služba Complete (součástí splátky pro nabízené modely velkoprostorových vozidel) zahrnuje v souladu s podmínkami servisní smlouvy následující služby: prodloužení záruky výrobce, všechny servisní práce uvedené ve specifikacích výrobce, všechny opravy (včetně opotřebených dílů), kartu ServiceCard pro pohodlné objednání údržby/opravy a bez potřeby hotovosti.

Akční nabídka se vztahuje na vybrané vozy s danou doplňkovou výbavou. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena. Uzavření smlouvy podléhá schválení úvěrové komise společnosti Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o. Tato kalkulace není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku a jejím přijetím nevzniká smluvní vztah. Foto je pouze ilustrativní a nemusí přesně zobrazovat zvolenou výbavu vozu.

Jednotlivé komponenty výbavy vozu uvedené v detailu nabídky nemusí být ve výjimečných případech dostupné vzhledem k možným omezením ve výrobě. O dostupnosti výbavy Vás bude informovat Váš prodejce.