Mercedes-Benz

Klidně přistupte blíž

Nová třída B již na Vás čeká. S maximálním komfortem sezení, prostorem a flexibilitou nákladového prostoru.

Nízká nakládací hrana

Spousta prostoru pro maximální komfort: v nové třídě B pro Vás začíná komfortní nakládání už u nízké nakládací hrany. Zavazadlový prostor lze zcela snadno přizpůsobit velikosti Vašich plánů, protože systém zadních sedadel je velmi flexibilní: u jeho opěradla můžete nastavit sklon nebo ho nezávisle na sobě sklopit. Poté máte k dispozici až 1540 litrů zavazadlového prostoru. Díky velmi širokému otvoru lze dovnitř zcela pohodlně umístit i objemné zavazadlo.

Nízká nakládací hrana

Pohodlné nastupování

Díky lehce zvýšené poloze sedadel nemusíte do nové třídy B lézt nahoru nebo dolů. Zcela snadno do ní nasednete. Navíc máte optimální přehled o dopravním dění, což velmi zpříjemní zejména jízdu ve městě. Také velké ploch oken zlepšují výhled do všech stran.

Pohodlné nastupování

Nezávisle na sobě sklopitelná zadní sedadla

Pro velké rodiny nebo malá dobrodružství: nová třída B je výborně připravena na téměř všechny životní situace. Například díky variabilní podlaze zavazadlového prostoru nebo opěradlu zadního sedadla, u něhož lze změnit sklon. Aby bylo možné zvolit větší zavazadlový prostor nebo více prostoru pro nohy. Navíc lze opěradla zadních sedadel nezávisle na sobě sklopit, za příplatek jsou dokonce třídílná. Abyste mohli pohodlně a hlavně bezpečně uložit také rozměrný náklad.

Nezávisle na sobě sklopitelná zadní sedadla