Mercedes-Benz

Bezpečnost

Přednosti
Vše pod kontrolou. I mimo silnice.

Koncepce bezpečnosti nového GLB se stará o Váš sebejistý pohyb v každém terénu.

Světlomety MULTIBEAM LED

Dálková světla bez oslňování ostatních: to v GLB umožňuje systém světel MULTIBEAM LED s 18 diodami LED v každém světlometu. Cílenou regulací jasu jednotlivých diod LED vynechá

asistent adaptivních dálkových světel Plus přesně ta místa, ve kterých se nacházejí protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidla. Další součástí výbavy vozidla jsou světla City, osvětlení běžné silnice, světla pro jízdu po dálnici, aktivní adaptivní světlomety a světla pro odbočování. Vždy tak máte zajištěný dobrý výhled.

Sada jízdních asistentů

Ať už při udržování odstupu, rozjezdu nebo jízdě v pruzích: sada jízdních asistentů je tu pro Vás a nabízí kombinaci inteligentních asistenčních systémů. Abyste dorazili do cíle bezpečně.

Jízdní program Offroad

Je tu pro Vás, když ho potřebujete: jízdní program Offroad optimalizuje trakci na polních cestách a nezpevněném povrchu – a přizpůsobuje výkon a regulaci systému ABS podmínkám mimo asfaltové silnice.

Pohon všech kol 4MATIC

lně variabilní pohon všech kol 4MATIC, který lze zapnout dle potřeby, se v novém GLB stará o lepší výkon všech kol a lepší jízdní dynamiku.