Mercedes-Benz

Konektivita

Propojuje svět s Vámi. A Vás se světem.

Přijímejte hovory, poslouchejte své oblíbené písničky a bezdrátově nabíjejte svůj chytrý telefon se standardem Qi. V novém modelu Mercedes-Benz GLB jsou možnosti téměř neomezené.

Bezdrátové nabíjení a konektivita

Z doby jízdy se stává doba nabíjení – jednoduše položte svůj chytrý telefon na jeho stálé místo v odkládací přihrádce a bude bezdrátově nabíjen. Bezdrátově mohou být nabíjeny všechny kompatibilní chytré telefony bez ohledu na model a značku.

Sada pro chytrý telefon

Sada pro chytrý telefon propojí mobilní telefon prostřednictvím aplikací Apple® CarPlay® a Android Auto® s mediálním systémem. Tím získáte pohodlný přístup k nejdůležitějším aplikacím Vašeho chytrého telefonu. Můžete snadno a rychle používat také aplikace od jiných poskytovatelů, jako např. Spotify.

Digitální klíček od vozidla

Učiňte další krok do budoucnosti a pošlete Váš běžný klíček od vozidla do důchodu: s touto přípravou získáte technický základ pro využití chytrého telefonu jako digitálního klíčku od vozidla. Pomocí chytrého telefonu odemknete a zamknete Vaše vozidlo a můžete dokonce nastartovat motor.