Mercedes-Benz

Design exteriéru

Slibný vzhled.

Geny AMG jsou u modelu GLB 35 4MATIC patrné již na první pohled. Jeho kryt chladiče ve specifickém designu AMG, nápadné dolní oplechování zádě AMG a dynamická odtrhová hrana se starají nejen o sportovní vzhled tohoto kompaktního SUV, ale i o jeho bezpečnost během jízd – stejně jako u ostatních modelů z rodiny AMG.

Kryt chladiče ve specifickém designu AMG

Při pohledu zepředu zaujme Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC svou přední partií a krytem chladiče ve specifickém designu AMG. Jeho přední ochranný panel s aerodynamickými prvky umístěnými na vnějších přívodech vzduchu jednoznačně dokládá sounáležitost s rodinou vozidel AMG.

Vysoce výkonná brzdová soustava AMG

Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC je dynamické kompaktní SUV pro méně náročný terén. Je skvělé, že se může kdykoliv spolehnout na vysoce výkonnou brzdovou soustavu, která díky svým stříbrným třmenům kotoučové brzdy a černému nápisu AMG nejen dobře vypadá, ale současně v sobě ukrývá velkou sílu.

Střešní spoiler AMG

Sounáležitost modelu GLB 35 4MATIC s rodinou AMG poznáte podle jeho zvuku ještě dříve, než ho uvidíte. Ani po vizuální stránce však o tom není pochyb. Charakteristickým znakem je střešní spoiler s odtrhovou hranou lakovanou lesklou černou barvou.

Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 7.5 - 7.6 l/100 km emise CO2, kombinovaný provoz: 171 - 173 g/km [1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.