Mercedes-Benz

Design interiéru

Sportovní od sedadel až po systém MBUX.

Také v interiéru modelu Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC je vše koncipováno ve sportovním duchu: od multifunkčního sportovního volantu čalouněného kůží nappa, přes designová sportovní sedadla až po styl zobrazení v režimu Supersport multimediálního systému MBUX.

Sportovní sedadla

Sportovní design, kvalitní materiály a velké možnosti individualizace. Rozmanitá nabídka čalounění zahrnuje atraktivní materiály a zajímavé barevné odstíny. Můžete si například vybrat kombinaci ze syntetické kůže ARTICO a mikrovlákna DINAMICA nebo dvoubarevné kožené potahy.

Multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa

Multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa je ergonomicky tvarovaný, příjemný na dotek a lze jej intuitivně ovládat. Dole zploštělý věnec volantu s perforovaným úchopem a také tlačítka dotykového ovládání se v modelu Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC starají o nerušený jízdní zážitek a maximální soustředění na výkon.

Menu AMG s doplňujícími sportovními údaji

Sdružený přístroj AMG je dokonalým partnerem pro sportovně založené řidiče. Jeho cenné informace se zobrazují ve stylovém a atraktivním menu AMG. Tento systém Vám poskytuje mimo jiné údaje o motoru, G-Meter, RACETIMER a další doplňující informace.

Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 7.5 - 7.6 l/100 km emise CO2, kombinovaný provoz: 171 - 173 g/km [1]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO2 naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.